Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: horor Ospalá díra, pohádka O Janovi a jeho příteli nebo komedie Bobule

11. 8. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 20:05 – pohádka O Janovi a podivuhodném příteli – výpravný koprodukční film na motivy pohádky H. Ch. Andersena začíná v okamžiku, kdy našemu hrdinovi Janovi zemře otec. Bohatý kupec jej vyžene a Jan se tedy vydává do světa. Na své cestě potkává muže, kteří jedou do královského města získat ruku princezny Agnes. Všichni však končí v podobě zkamenělých soch.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Vzbuďte se, vojáci - Bill Rago nestačí na svou práci v reklamní agentuře a dostane padáka. Po ponižujících a nekonečných návštěvách na pracovním úřadě se na něj konečně usměje štěstí a získá práci jako civilní instruktor u místní vojenské jednotky. Bude působit jako učitel anglické literatury…

  • Nova, 20:20 – komedie Bobule – sympatickým podvodníčkům Honzovi a Jirkovi v Praze hoří půda pod nohama a rozhodnou se ukrýt na Moravě u Honzova dědy. Věnují mu podvodem získanou letenku do Argentiny a slíbí, že se mu postarají o vinice. Jenže netuší, že dodržet slib bude tak těžké…

MMF24

  • Prima Cool, 22:15 – horor Záhada Hory mrtvých - na Hoře mrtvých v severním Uralu v roce 1959 nevysvětlitelným způsobem zahynulo devět ruských studentů. Pětice mladých amerických filmařů chce vyrazit po jejich stopách a objasnit jednu z největších záhad v této oblasti.

  • ČT2, 23:20 – horor Ospalá díra -mladý konstábl Ichabod Crane je zastáncem rozumu a nových vyšetřovacích metod. Aby se ho nadřízení zbavili, pošlou ho vyšetřit sérii záhadných vražd, ke kterým dochází v zapadlé vesnici holandských farmářů Ospalá díra. Podle vesničanů je vrahem přízrak Bezhlavého jezdce, který vstává z hrobu. Ichabod však na duchy nevěří. S rozumným přístupem rozvážného vyšetřovatele si ovšem vystačí jen do té doby, kdy se s Bezhlavým jezdcem osobně setká…

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).