Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Hříšný tanec, Stůj, nebo se netrefím nebo Blbý a blbější

16. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Wikimedia
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Blbý a blbější - Lloyd a Harry se snaží vrátit kufřík krásné dívce. Vydávají se tak na bláznivý výlet napříč Amerikou a svou blbostí ničí celé své okolí…

  • Nova, 20:20 – romantický Hříšný tanec – instruktor Johnny se tancem živí. A tancuje tak krásně, že se do něj Baby zamiluje a objeví kouzlo lásky v rytmu vášnivého tance!

  • Prima, 21:35 – komedie Stůj, nebo se netrefím! – na konci druhé světové války prchají zbytky poražené německé armády z českého městečka. Němečtí důstojníci se ve strachu převlékají za vesničany a Češi zase v německých helmách pronikají přímo do německých transportérů. Bláznivá záměna je na světě…


UXD

  • Prima Cool, 22:10 – horror Zmije útočí – na pustém ostrůvku v jihozápadním Pacifiku probíhá výzkum zmije růžkaté. Tito velmi nebezpeční, jedovatí hadi dokážou nejen zabíjet, ale také léčit rakovinu. Geneticky upravení plazi se ale vymknou kontrole a začnou zabíjet.

  • ČT Art, 22:15 – drama Obžalovaný – jeden z nejvýznamnějších českých filmů poloviny šedesátých let vznikl podle novely spisovatelky Lenky Haškové. Drama režisérů Jána Kadára a Elmara Klose se setkalo s úspěchem u diváků i kritikou, avšak v roce 1969 putovalo do trezoru.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.