Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Kočka na rozpálené plechové střeše, Lego příběh nebo Iron Man

12. 1. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

 Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – animovaný Lego příběh – obyčejný stavební dělník Emmet se nečekaně stane součástí podivuhodného bratrstva a spolu s ním se pouští do velkolepého dobrodružství. Skupinku rebelů čeká velká a nebezpečná výprava s cílem svrhnout ďábelského tyrana, lorda Byznyse. Nesmělý a nešikovný Emmet je však na takovou cestu zoufale nepřipraven…

  • Prima Max, 20:00 – drama Kočka na rozpálené plechové střeše – bývalý hráč fotbalu a pozdější sportovní reportér Brick už nějaký čas neustále pije. Nikdo přesně neví proč. Stáhl se do sebe a tráví většinu času přiopilý na pohovce. Až blížící se otcova smrt ho přiměje k nečekaným činům.

  • Nova, 20:20 – akční Iron Man - VIP dodavatele vyspělých zbraní pro americkou armádu Tonyho Starka unese na horké afghánské půdě teroristická skupina. Únosci požadují, aby začal vyrábět zbraně pro ně. Výjimečně talentovaný muž si ale v zajetí vyrobí „brnění“, které mu pomůže dostat se na svobodu. A tak se zrodí Iron Man…

CIF 24 - tip - superearly cena

  • Prima, 21:45 – akční Brutální Hanna -  bývalý agent CIA dává své dceři Hanně profesionální vojenský výcvik v odlehlých finských lesích. Dívka vyniká výjimečnou silou i inteligencí. Když je připravena být profesionálním zabijákem, otec ji vyšle na nebezpečnou misi s cílem vraždit.

  • ČT2, 21:55 – krimiseriál V pasti - v městečku odstřiženém od zbytku světa sněhovou bouří řádí vrah. První díl islandského detektivního seriálu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).