Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Miss Universe SR, Bellamy a Matěji, proč tě holky nechtějí?

20. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima love, 20:00 – komedie Marie a Bruce Marie a Bruce jsou klasický městský manželský pár. Jenže jako nezaměstnaní spolu tráví celé dny, docházejí jim peníze, a to vede ke krizi. Láska se pomalu mění v nenávist, touha v tiché nadávky a tolerance v černý humor. Americká komedie (2004).
  • CS Film 20:00 – film Matěji, proč tě holky nechtějí? – Dospívající zednický učeň, ve věcech lásky jelimánkovitý, žije u své babičky ve venkovské chalupě. Mladík se potýká s milostnými problémy, ale marně čeká na nějakou radu. Český film (1981).
  • STV 1, 20:10 – přímý přenos Miss Universe SR 2012 – Přímý přenos volby královny krásy Slovenské republiky pro rok 2012.
  • ČT 2, 21:00 – thriller Bellamy – Komisař Bellamy tráví jako obvykle dovolenou s manželkou v jejím rodném domě na jihu Francie v Nimes. Prázdninový poklid však naruší příjezd dvou osob – záhadného cizince Gentila, který se Bellamymu svěří s tím, že se zřejmě dopustil vraždy, ale odmítá přiznat, o koho se jedná, a komisařova nevlastního bratra Jacquese. Ten má problémy s pitím a navíc žárlí na Bellamyho rodinné štěstí. Francouzský psychologický thriller (2010).
  • Prima Cool, 22:25 – horor Tyranosaurus: Zhouba Aztéků – Při první výpravě do Mexika pronásleduje dobyvatele Cortése a jeho muže obrovský tyranosaurus, který ohrožuje domorodou populaci Aztéků. Dokážou Španělé jeho řádění zastavit dříve, než bude prolita i jejich krev? Americký horor (2008).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).