Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Muži, kteří nenávidí ženy, Svědomí a Tísňová linka

18. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Max, 20:15 – western Podivné dědictví – Zhýčkaný anglický šlechtic jede po otcově smrti do americké divočiny, kde mu jeho dobrodružný tatík zanechal jako dědictví srub uprostřed pustiny a tři věrné kamarády, aby z něj udělali opravdového chlapa. Italský western (1972)

  • Prima, 21:55 – drama Zelená míle - Vrchní dozorce Paul poznal už tolik odsouzených, že se z něj stal cynik, kterým neotřese ani vykonávání poprav. Nejnovější vězeň v cele smrti má ale takové schopnosti, že i tady se začnou dít zázraky. Americké drama (1999)

  • ČT 2, 21:55 – krimi drama Muži, kteří nenávidí ženy – Příběh investigativního novináře Michaela Blomkvista a tajemné hackerky Lisbeth Salanderové je fascinující zprávou o současném světě. Švédské krimi drama (2009)

MM_SS3

  • ČT art, 22:20 – drama Svědomí - Příběh muže, který se chtěl vyhnout trestu. Československé drama (1948)

  • Nova, 23:10 – thriller Tísňová linka - Zkušené operátorce tísňové linky Jordan Turnerové změní nečekaně život volání zoufalé dívky, jež se právě stala obětí únosu. Pro ni je telefonické spojení jedinou nadějí a klidný a rozvážný hlas na druhém konci telefonu zdrojem odvahy. Operátorka se rozhodne na vlastní pěst zachránit dívku a postavit se tváří tvář vrahovi. Jenže netuší, že se s ním v minulosti již setkala. Americký thriller (2013)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.