Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Narozen 4. července, Madagaskar nebo Ed Sheeran, koncert ve Wembley

6. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – animák Madagaskar – Animovaný snímek studia Dreamworks vypráví o čtveřici zvířecích celebrit ze ZOO v Central Parku v New Yorku. Nejlepší přátelé si užívají péče ošetřovatelů do té doby, než jeden z nich zmizí. Zbytek se ho vydává hledat, ale během útěku ze zoologické zahrady jsou polapeni a deportováni do míst, která nikdo z nich neočekával – do „domovské“ Afriky. (Madagascar, USA, 2005)

  • Prima Cool, 20:15 – akční Nebezpečná rychlost – Jack Traven je policejní specialista, který je poslán, aby zneškodnil bombu umístěnou pomstychtivým vyděračem na autobus. Jack musí udržovat rychlost autobusu nad 100 km/h, jinak bomba exploduje. A to v ulicích Los Angeles není vůbec jednoduché… (Speed, USA, 1994)

  • ČT art, 20:20 – Ed Sheeran, koncert ve Wembley – Když tenhle zrzavý kluk „přemýšlí nahlas“, dokáže mu naslouchat bezmála 90 tisíc diváků. Výjimečný koncert písničkáře, jenž uhranul nejen Wembley, ale celý svět. (Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts – Live from Wembley, 2015)

ČT art, 21:15 – pořad Linka (1/10) – Jedinečná setkání plná rozhovorů o životních příbězích, názorech i zkušenostech a společný jam na závěr. V prvním díle sáhl Rudy Linka do rodinné přízně a na Šumavu pozval svého bratrance, zpěváka a hráče na foukací harmoniku Tomáše Linku. (Česko, 2017)

cif - debata 2

  • ČT2, 22:45 – drama Narozen 4. července – Jeden sen o válečném hrdinství a cesta vedoucí k trpkému poznání skutečnosti. Tak by mohlo znít téma proslulého amerického filmu, který natočil režisér Oliver Stone a v němž hlavní roli ztělesnil Tom Cruise. (Born on the 4th of July, USA, 1989)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).