Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Nejhorší obavy, Tajemný let a Tipsport extraliga

26. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – Kometa Brno – HC Sparta Praha – Záznam utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

  • Nova Cinema, 20:00 – akční film Nejhorší obavy – Do CIA nastupuje specialista na bývalý Sovětský svaz a dostává zdánlivě rutinní úkol. Při jeho řešení ovšem narazí na stopu, která signalizuje, že světu hrozí ničivá atomová válka. Americko-německý akční film (2002)

  • Slovak Sport, 20:15 – FK Teplice – 1.FC Slovácko – Přímý přenos z fotbalové Synot ligy

BRAND

  • Prima, 22:35 – thriller Tajemný let – Na cestě z Berlína do New Yorku ji potká ta nejhorší noční můra každé matky. V rozlehlých prostorách moderního Boeingu 474 se beze stopy ztratí její šestiletá dcera. Vše ale nasvědčuje tomu, že děvčátko nikdy na palubě letadla nebylo. Americký thriller (2005)

  • ČT 2, 22:55 – thriller Zmizení Alice Creedové – Nikdy nepleťte dohromady únos s milostným trojúhelníkem. Britský thriller (2009)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).