Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Noc a zmatek, Mamon nebo Dannyho parťáci 2

7. 7. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:00 – krimi Noc a zmatek – policejní inspektor pátrá po vrahovi majitele nočního klubu, jenž byl zapletený do obchodu s drogami. Setkává se s jeho milenkou, která mu zamotá hlavu a zkomplikuje vyšetřování.

  • ČT2, 21:45 – krimi seriál Mamon – jaká je největší možná oběť a co člověk udělá, aby ji nemusel podstoupit? Zásadový novinář rozkrývá spiknutí v nejvyšších patrech finančnictví.

  • Nova, 22:35 – komedie Dannyho parťáci 2 – uplynuly tři roky od doby, co Dannyho parťáci vyloupili najednou hned tři kasina v Las Vegas. A Danny má nový plán. S bývalými kumpány se pustí do ještě velkorysejší akce, než byla ta první. Provedou krádeže v galeriích v Amsterdamu, Římě a Paříži. Jenže se musejí vypořádat s konkurenční bandou a v patách jim je Interpol a zabiják Terry…

ČT2, 23:45 – drama Zulu – čtyřtisícové vojsko válečníků kmene Zulu již pobilo britskou expediční jednotku čítající 1500 mužů a nyní míří k mnohem menšímu cíli, misijní stanici, hájené 150 muži pod velením poručíka Johna Charda a poručíka Gonvillea Bromheada. Film režiséra Cy Endfielda je strhující rekonstrukcí střetu u Rorke’s Drift, k němuž došlo v lednu 1879 v jihoafrickém Natalu v rámci krátké, ale krvavé britsko-zulské války.

Lupa tip MF temata2

  • Nova Cinema, 23:55, akční Gran Torino – zahořklý veterán z Korejské války Walt Kowalski přišel o svou milovanou manželku a se svými syny i jejich rodinami si nerozumí. Je naštvaný na všechno a na všechny a již jen v tichosti dožívá zbytek svého života. Vše se změní jednu noc, když se někdo pokusí ukrást jeho Gran Torino…

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.