Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Noc a zmatek, Mamon nebo Dannyho parťáci 2

7. 7. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:00 – krimi Noc a zmatek – policejní inspektor pátrá po vrahovi majitele nočního klubu, jenž byl zapletený do obchodu s drogami. Setkává se s jeho milenkou, která mu zamotá hlavu a zkomplikuje vyšetřování.

  • ČT2, 21:45 – krimi seriál Mamon – jaká je největší možná oběť a co člověk udělá, aby ji nemusel podstoupit? Zásadový novinář rozkrývá spiknutí v nejvyšších patrech finančnictví.

  • Nova, 22:35 – komedie Dannyho parťáci 2 – uplynuly tři roky od doby, co Dannyho parťáci vyloupili najednou hned tři kasina v Las Vegas. A Danny má nový plán. S bývalými kumpány se pustí do ještě velkorysejší akce, než byla ta první. Provedou krádeže v galeriích v Amsterdamu, Římě a Paříži. Jenže se musejí vypořádat s konkurenční bandou a v patách jim je Interpol a zabiják Terry…

ČT2, 23:45 – drama Zulu – čtyřtisícové vojsko válečníků kmene Zulu již pobilo britskou expediční jednotku čítající 1500 mužů a nyní míří k mnohem menšímu cíli, misijní stanici, hájené 150 muži pod velením poručíka Johna Charda a poručíka Gonvillea Bromheada. Film režiséra Cy Endfielda je strhující rekonstrukcí střetu u Rorke’s Drift, k němuž došlo v lednu 1879 v jihoafrickém Natalu v rámci krátké, ale krvavé britsko-zulské války.

KL22_nominace

  • Nova Cinema, 23:55, akční Gran Torino – zahořklý veterán z Korejské války Walt Kowalski přišel o svou milovanou manželku a se svými syny i jejich rodinami si nerozumí. Je naštvaný na všechno a na všechny a již jen v tichosti dožívá zbytek svého života. Vše se změní jednu noc, když se někdo pokusí ukrást jeho Gran Torino…

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.