Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Pán prstenů, Poručík Backstrom nebo Past

18. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – fantasy Pán prstenů: Návrat krále – finální část trilogie o prstenu moci z režisérské taktovky Petera Jacskona.

  • Prima Cool, 20:15 – krimiseriál Poručík Backstrom – první díl loňského seriálu o detektivu Backstromovi. Ten je cynický alkoholik, který nejde pro drsné slovo daleko. Jeho neomylná intuice si však dokáže poradit s vyřešením i těch nejzapeklitějších případů.

ICTZ23

  • Prima, 21:35 – akční Dnes zemřeš - Steven Seagal se rozhodne nechat svého dobrodružného života a najde si práci jako řidič obrněného vozu. Při převozu 20 milionů dolarů do Las Vegas však padne do léčky. Jde mu o život a tuší, že pomsta bude sladká.

  • ČT 2, 21:45 – thriller Past – Když okrade jeden zloděj druhého, není to totéž jako obrat o peníze mafii. Film bratrů Wachowských (dnes už sester), režisérů pozdější trilogie Matrix.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.