Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Peklo s princeznou, Místa a Ve stínu

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.
Jan Brychta 27. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 1, 20:00 – pohádka Peklo s princeznou – O královských dětech a královské lsti, která vyvolala hněv samotného Lucifera.

  • ČT 2,  20:00 – drama Místa – Napínavý příběh o lásce, zradě a pomstě v temné atmosféře devadesátých let na severu Čech.

MIF mobilni aplikace

  • Prima, 21:45 – sci-fi Zrození planety opic – Will se snaží najít lék na Alzheimerovu chorobu. Testy provádí na šimpanzích, kteří mají díky použitému přípravku vysokou inteligenci. Jednoho z mláďat se dokonce ujme a vychovává ho jako člověka.

  • Nova, 21:55 – krimi Ve stínu - Kapitán Hakl vyšetřuje banální krádež v klenotnictví. Z případu se ale časem vyklube politická kauza, ovlivňovaná zákulisními intrikami tajné policie.