Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Pistolník, Pán prstenů: Dvě věže a Trans

11. 3. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Twentieth Century-Fox
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Nova Cinema, 20:00 – fantasy Pán prstenů: Dvě věže – Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci, začíná tam, kde první skončil. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil. (The Lord of the Rings: The Two Towers)

Prima Max, 20:15 – western Pistolník – Na Divokém západě může zlomek sekundy znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. S takovou rychlostí dokáží tasit zbraně legendární pistolníci. Nejrychlejším z nich je však vysoký štíhlý Texasan, bývalý bankovní lupič jménem Jimmy Ringo. Pověst neporazitelného střelce, který má na kontě už dvanáct zabitých protivníků, ho předchází všude, kam přijde. To je ale ta potíž… (The Gunfighter, USA, 1950)

Nova, 20:20 – akční drama Cizinec – Příběh amerického turisty, kterého lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Frank se v průběhu spontánního výletu po Evropě zcela náhodou seznámí s Elise, pozoruhodnou ženou, která mu ale zkřížila cestu zcela plánovitě. Oba pak zjišťují, že se nevědomky zapletli do smrtící hry kočky s myší. (The Tourist, USA, Francie, 2010)

Prima, 21:35 – krimi thriller Trans – Historik umění pracuje v aukční síni, kde se draží umělecká díla. Spolčí se zločineckým gangem a dohromady ukradnou Goyův obraz v ceně milionů dolarů. Po ráně do hlavy, kterou během loupeže utrží, však zjistí, že si nevzpomíná, kam cenné dílo ukryl… (Trance, Velká Británie, Francie, 2013)

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

Dvojka, 21:40 – sci-fi film Futurologický kongres – Filmové hvězdě za zenitem, které s přibývajícími vráskami ubývá rolí, leží na stole možná poslední velká nabídka. Filmové studio chce naskenovat její tělo, pohyby i emoce, a koupit si tak virtuální herečku, která už nezestárne ani o den. Strach z konce kariéry, příslib věčného mládí ve světě filmu a štědrá finanční kompenzace ji nakonec přimějí souhlasit. Po dvaceti letech se vydává jednat o prodloužení smlouvy na futurologický kongres. (The Congress, Izrael, Německo, Polsko, Lucembursko, Francie, Belgie, 2013)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).