Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Počátek, start televize Telka a X Men: Poslední vzdor

22. 2. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Telka, 14:00 – zábavný pořad Nova sobě - Bavte se s na prázdninové cestě proti času. Petr Rychlý a Rey Koranteng uvádějí zábavný průřez výročími Novy i slávou jejích nejpopulárnějších osobností. Vysílání nového programu Telka začíná archivní zábavou z roku 2005
  • Markíza, 20:20 – scifi thriller Počátek – Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější. Cobbova vzácná schopnost z něj učinila vyhledávaného hráče v zákeřném světě korporátní špionáže, ale také z něj udělala uprchlíka a stála ho všechno, co kdy miloval. Teď dostane Cobb šanci na vykoupení. Jedna poslední akce mu může vrátit normální život, ale jen pokud se mu podaří provést nemožné – počátek. Americko-britský scifi thriller (2010)
  • Nova, 22:10 – akční krimi komedie Smrtonosná zbraň 4 - Čtvrté pokračování úspěšné série akčních filmů. Tentokrát čelí dvojice sympatických, už stárnoucích detektivů hrozbě ze strany čínské mafie a hongkongského zabijáka. I tak může skončit vyjížďka na ryby. Americká akční krimi komedie (1998)
  • Prima family, 23:25 – akční scifi thriller X Men: Poslední vzdor - X-Meni, kteří se narodili se zvláštními schopnostmi, mají nyní jen dvě možnosti: buď své zvláštnosti před lidmi skrývat, nebo se držet v ústraní. A do toho přichází den, který má vše změnit: světlo světa spatřil téměř zázračný lék proti mutantství. Jenže odvrhnout svůj nechtěný, tak často proklínaný dar a stát se opět člověkem není tak jednoduché, jak na první pohled vypadá. A navíc zloduch Magneto na jejich vyléčení určitě nepomýšlí. X-Meni budou muset rozpoutat nejstrašlivější válku, jakou kdy svět viděl, jen aby mohli navždy ukončit všechny ostatní. Akční scifi thriller (2006)
  • Nova Cinema, 23:35 - thriller Nevinná – Lisa pracuje jako novinářka, její manžel je profesor literatury. Spolu se svým šestiletým synem Oskarem vedou poklidný a harmonický rodinný život. Ten vezme znenadání za své, když do jejich bytu jednoho dne vtrhne policie a Lisu zatkne. Následně je obžalovaná z vraždy své nadřízené a odsouzena k několikaletému trestu. Francouzský thriller (2008)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.