Hlavní navigace

TV tipy na pátek: Případ pro začínajícího kata, Nelítostný souboj a Mizerové

16. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT art, 21:50 – podobenství Případ pro začínajícího kata - Film na motivy Gulliverových cest od Jonathana Swifta. Československé podobenství (1969)

  • Prima, 22:05 – akční thriller Muž s cejchem smrti – Agent z protidrogového oddílu zjistí, že je jeho sousedství zamořeno překupníky. A tak se rozzuřený policista vydává na misi pomsty, která ho přivede až na Jamajku. Zde se strhne nejkrvavější bitva v jeho životě. Americký akční thriller (1990)

  • Kino Barrandov, 22:25 – akční film Bunraku – Do města terorizovaného zločinci přijíždí dva cizinci, které barman navede ke spolupráci s cílem bojovat proti zkorumpované vládě tyrana a jeho femme fatale. Americký akční film (2010)

MM socky3

  • Jednotka (RTVS), 22:25 – krimifilm Nelítostný souboj – Policista Vincent Hanna a gangster Neil McCauley sice stojí na opačných stranách zákona, mají však hodně společného. Jsou špičkoví profesionálové, povahou samotáři a oba jejich „obor“ natolik fascinuje, že jim vážně narušuje soukromý život. McCauleyho banda právě přepadla poštovní vůz, dokonale promyšlený plán však narušil nováček, když způsobil masakr. Případ vyšetřuje Hanna a dostává se na stopu další chystané loupeže, jíž McCauley hodlá uzavřít svou zločineckou dráhu. Americký akční thriller (1995)

  • Nova, 22:55 – akční komedie Mizerové – Přímo před nosem ukradnou detektivům Marcusovi Burnettovi a Mikovi Lowreyemu zabavený heroin v hodnotě 100 milionů dolarů. Dva nejlepší policajti z Miami musí případ vyřešit dříve, než ho převezme FBI. Americká akční komedie (1995)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.