Hlavní navigace

TV tipy na pátek: Případ pro začínajícího kata, Nelítostný souboj a Mizerové

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT art, 21:50 – podobenství Případ pro začínajícího kata - Film na motivy Gulliverových cest od Jonathana Swifta. Československé podobenství (1969)

  • Prima, 22:05 – akční thriller Muž s cejchem smrti – Agent z protidrogového oddílu zjistí, že je jeho sousedství zamořeno překupníky. A tak se rozzuřený policista vydává na misi pomsty, která ho přivede až na Jamajku. Zde se strhne nejkrvavější bitva v jeho životě. Americký akční thriller (1990)

  • Kino Barrandov, 22:25 – akční film Bunraku – Do města terorizovaného zločinci přijíždí dva cizinci, které barman navede ke spolupráci s cílem bojovat proti zkorumpované vládě tyrana a jeho femme fatale. Americký akční film (2010)

  • Jednotka (RTVS), 22:25 – krimifilm Nelítostný souboj – Policista Vincent Hanna a gangster Neil McCauley sice stojí na opačných stranách zákona, mají však hodně společného. Jsou špičkoví profesionálové, povahou samotáři a oba jejich „obor“ natolik fascinuje, že jim vážně narušuje soukromý život. McCauleyho banda právě přepadla poštovní vůz, dokonale promyšlený plán však narušil nováček, když způsobil masakr. Případ vyšetřuje Hanna a dostává se na stopu další chystané loupeže, jíž McCauley hodlá uzavřít svou zločineckou dráhu. Americký akční thriller (1995)

  • Nova, 22:55 – akční komedie Mizerové – Přímo před nosem ukradnou detektivům Marcusovi Burnettovi a Mikovi Lowreyemu zabavený heroin v hodnotě 100 milionů dolarů. Dva nejlepší policajti z Miami musí případ vyřešit dříve, než ho převezme FBI. Americká akční komedie (1995)

Našli jste v článku chybu?