Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Pro pár dolarů navíc, Rocky IV nebo Nevinná

29. 9. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:00 – western Pro pár dolarů navíc – Lovec lidí Clint Eastwood se vydává po stopách obávaného zločince, který uprchl z vězení. Jelikož největší banka na Západě je v El Pasu, je více než jasné, že jeho kroky budou směřovat právě tam… (For a Few Dollars More, Itálie, Španělsko, Západní Německo, 1965)

  • ČT sport, 20:05 – fotbal: FK Teplice – FC Slovan Liberec – Přímý přenos utkání fotbalové HET ligy.

  • Nova, 22:25 – drama Noční běžec – Brooklynský gangster a zabiják Jimmy Conlon, kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse, pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv, který byl celých 30 let vždy o krok pozadu. (Run All Night, USA, 2015)

ebf - tip - debata

  • ČT2, 22:40 – thriller Nevinná – Vincent Lindon a Diane Krügerová jako žena obviněná z vraždy a muž, který je odhodlán zachránit ji za každou cenu. (Pour elle, Francie, Španělsko, 2008)

  • Prima Max, 22:50 – drama Rocky IV – Úspěšný boxer Rocky Balboa žije nyní v ústraní se svou ženou Adrian a synkem. Boxuje jen občas, pro udržení kondice, se svým přítelem, černým boxerem Apollem Creedem. Do Spojených států přilétá amatérský mistr světa v boxu, Rus Ivan Drago, s manželkou Ludmilou a trenérem Koloffem, který chce vstoupit do světa profesionálního boxu. Výzvu k zápasu vyslyší Apollo, který předpokládá, že Rus nemůže být v boxu příliš dobrý. Exhibiční zápas Apolla s Dragem začíná ideologickým projevem Koloffa k Dragovi. Ten je zase šokovaný úvodní taneční show, jíž se jako zpěvák účastní i Apollo. V následném zápase dojde k tragédii: Drago ve druhém kole Apolla vyřídí a ten vzápětí umírá… (USA, 1985)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).