Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: První republika II, Probudím se včera nebo Viktorie

8. 9. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 20:00 – drama První republika II (1/13) – Osud Jaroslava poznamená osmiletý pobyt ve vězení, kde si odpyká trest za podíl na vraždě manželů Léblových. Teď, když se vrací domů, je odhodlaný dostat se zpátky na vrchol. (České, 2017)

  • Nova Cinema, 20:00 – animák Lovecká sezóna – Do života Booga, zdomácnělého medvěda grizzlyho bez jakýchkoliv schopností nutných k přežití v divočině, vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný jelenec Elliot, který ho přesvědčí, aby opustil svůj pohodlný domov v garáži správce parku a okusil, jak chutná život v opravdové přírodě. Věci se však rychle začnou vymykat kontrole… (Open Season, USA, 2006)

  • Nova, 20:20 – komedie Probudím se včera – Věčně svobodný profesor češtiny Petr si díky třídnímu srazu uvědomí, že jediná dívka, kterou kdy miloval, byla jeho spolužačka Eliška. Tehdy v sedmnácti letech nenašel odvahu jí to říct, ale nyní se Petrovi nabízí jedinečná šance – cestovat zpět v čase. Jenže zahrávat si s minulostí není jen tak… (Česko, 2012)

MM AI t

  • ČT2, 20:55 – historické drama Viktorie (1/8) – Píše se rok 1837. Monarchie je v krizi. Vilém IV. se uchýlil do Windsoru. Dědičkou trůnu je jeho mladičká neteř Alexandrina. A ta se také po zprávě o králově skonu stává v pouhých osmnácti letech novou královnou Spojeného království Velké Británie a Irska. Zbavuje se jména Alexandrina a přijímá jméno Viktorie… (Victoria, Velká Británie, 2016)

  • Prima Max, 22:00 – drama Rocky – Slavné boxerské drama outsidera, který dostal šanci a zvítězil sám nad sebou. Titulní hrdina, neúspěšný třicetiletý boxer Rocky Balboa, pracuje jako výběrčí dluhů pro místního lichváře, boxuje v pokoutních zápasech a neúspěšně se dvoří Adrian, plaché prodavačce v obchodě s drobným zvířectvem. V době, kdy ho bývalý trenér vyhodí z tělocvičny, protože se mu zdá, že promrhal svůj talent a je vyřízená existence, se ve Filadelfii chystá boj o titul mistra světa v těžké váze. Protože se však vyzyvatel zranil… (USA, 1976)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).