Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: PGA Tour 2013, MASH a Pulp Fiction: Historky z podsvětí

29. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Smíchov, 20:00 – rodinná dobrodružná komedie Hook - Právník byl kdysi Petrem Panem a teď se musí znovu naučit létat. Jeho děti unesl pirátský kapitán Hook do země Nezemě a aby je zachránil, čeká ho rozhodující souboj. Americká rodinná dobrodružná komedie (1991)
  • Fanda, 20:00 – FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc - Přímý přenos utkání 21. kola fotbalové Gambrinus ligy
  • ČT 2, 21:40 – válečná komedie a drama MASH - Do mobilní, chirurgické nemocnice MASH 4077, kterou americká armáda umístila nedaleko frontové linie, je převelena dvojice nových lékařů. Jak kapitán dr. Benjamin Franklin Pierce, zvaný Hawkey, tak kapitán dr. Augustus Bedford Forrest, přezdívaný Duke, nemají vůbec žádnou vojenskou morálku a neuznávají armádu. Svým postojem sice nepřispívají k udržování vojenské disciplíny, na druhé straně svérázným humorem a zvláštním druhem kolegiality napomáhají sobě i ostatním lépe přežít v drsných podmínkách války, daleko od domova… Americká válečná komedie a drama (1970)
  • ČT Sport, ČT Sport HD; 22:00 – PGA Tour 2013 - Přímý přenos mezinárodního golfového turnaje z USA
  • Prima Cool, 22:15 – krimi thriller Pulp Fiction: Historky z podsvětí - Tři na první pohled nesouvisející historky z krvavého podsvětí tvoří jeden příběh plný stylizovaného násilí, drog, dnes už kultovních dialogů, a hlavně absurdních situací a nečekaných dějových zvratů… Americký krimi thriller (1994)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.