Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Rich kids of Beverly Hills, Hranaři a Láska soudruhu

20. 5. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: E!
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • E!, 20:00 – reality show Rich kids of Beverly Hills – sledujte premiérovou řadu populární reality show o elitní mládeži, která si získala nálepku celebrit díky sdílení svých fascinujících životů na sociálních médiích. Nové díly dokumentují přípravu Morgan a Brendana na jejich vysněnou svatbu. Ale její plánování není pouze o bílých růžích a ochutnávání šampaňského! Rozmazlené chování Morgan vnáší do vztahu překážky a pochybnosti. Podaří se jim ustát náročnou svatební přípravu a na jejím konci si vyměnit sliby? Jak se vyvíjí budoucnost EJ, kterému se podařilo zhubnout o 90 kilo? A kam vedou další kroky Dorothy, která se výhradně soustředí na rozvoj svého byznysu?

  • ČT 2, 20:00 – komedie Láska soudruhu – Helsinky šedesátých let jsou místem romantické komedie, v níž jazz a láska překonávají absurdní ideologické předpojatosti a nedorozumění.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku – protože policie musí snížit výdaje, bude jedna z policejních akademií zrušena. Absolventi se vracejí zpět, aby pomohli své škole a zvítězili nad konkurencí…

  • Prima Max, 20:15 – western Zlomený oštěp – rančer Matt vládne rodině tvrdou rukou a nepřipouští žádné odmlouvání. Jeho dospělí synové musejí poslouchat na slovo, i když se jim to dost zajídá. Když se Mattovo stádo dobytka otráví jedem z dolu na měď, jde si osobně vyřídit účty s pachatelem. Dojde na kolty a Mattovi hrozí odsouzení za vraždu. Ve vězení by nepřežil, a tak musí někdo z rodiny vzít vinu na sebe.

MM socky3

  • Prima, 21:45 – komedie Muži v černém 2 – supertajná agentura MIB chrání Zemi a monitoruje pohyb mimozemšťanů. Uplynuly čtyři roky od doby, kdy se jejím agentům podařilo odvrátit intergalaktickou katastrofu. A nová je nyní opět na obzoru. Agentovi J nezbývá, než povolat do akce bývalého parťáka.

  • Nova, 21:55 – thriller Hranaři – dva manželské páry žijí poklidný podnikatelský i rodinný život. Kateřina s Vilmou mají agenturu s VIP hosteskami, Petr šéfuje prosperující bezpečnostní agentuře a Milan vlastní úspěšnou stavební firmu. Vše se ale změní v okamžiku, kdy se stavitel rozhodne pro nebezpečnou hru a do přípravy vzpoury namočí i nic netušícího přítele…

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.