Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Rozpuštěný a vypuštěný, Terminátor 3 a Sociální síť

13. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

13. 1. 2012

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů. Každý den v poledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dokument Zázračná planeta: Divoké srdce Afriky (2/3) – Voda. Cyklus BBC. Na rozsáhlém území Velké příkopové propadliny rozhodují o přežití zvířat a rostlin dešťové srážky. Tato oblast údolí, sopek a travnatých plání se táhne severojižním směrem východní Afrikou v délce 5000 kilometrů.
  • HBO, HBO HD, 20:00 – film Sociální síť – Jedné noci roku 2003 se student a geniální počítačový programátor Mark Zuckerberg posadil ke svému počítači a začal pracovat na novém nápadu. O šest let a 500 milionů kamarádů později se stal nejmladším miliardářem v historii. Tak vznikl Facebook. Americký film (2010).
  • TV Barrandov, 21:15 – komedie Rozpuštěný a vypuštěný – Pražský policejní inspektor Trachta a jeho nezkušený praktikant Hlaváček pátrají po záhadně zmizelém továrníkovi Bierhanzlovi… Česká filmová komedie (1984).
  • Nova, Nova HD, 21:55 – sci-fi thriller Terminátor 3: Vzpoura strojů – Do příchodu soudného dne zbývají pouze hodiny a jedinou nadějí na přežití lidstva je Terminátor! Tajemný robot se musí postavit nejvyspělejšímu vražednému stroji Skynetu, který vystoupil ze stínů budoucnosti, aby dokončil práci svého předchůdce. Americko-britsko-německý sci-fi-thriller (2003).
  • Prima family, Prima family HD, 23:10 – sci-fi film Hulk – Bruce není jako ostatní lidé. Při práci na vědeckém pokusu ho zasáhla radiace a on posléze s překvapením zjistil, že když pocítí zlost, změní se v monstrum, které neuvěřitelnou silou ničí vše kolem sebe. Sci-fi film USA (2003).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.