Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Rychle a zběsile 5, Madagaskar 3 a Matrix Revolutions

21. 11. 2014
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – HC Olomouc – HC VERVA Litvínov – Přímý přenos utkání hokejové Tipsport extraligy komentují Michal Dusík a David Pospíšil. Buly hokej živě uvádějí Jiří Hölzel a Martin Hosták

  • Nova Cinema, 20:00 – scifi thriller Matrix Revolutions – Stroje se snaží dobýt Sion a agent Smith se chystá zničit svět lidí i svět strojů. Jediný, kdo jim v tom může zabránit je vyvolený Neo. Jenže tím může ohrozit svoji lásku k Trinity, která je pro něj vším. Americký scifi thriller (2003)

  • Prima, 20:15 – akční film Rychle a zběsile 5 – Dominic a Brian musí znovu nasednout do aut a sešlápnout plyn v ulicích Ria. Chtějí se pomstít brazilskému drogovému bossovi Reyesovi a vykrást jeho tajné sejfy. V patách jsou jim však nejen Reyesovi muži, ale i speciální vládní agent Hobbs, který je odhodlaný za každou cenu vrátit Dominika za mříže. Americký akční film (2011)

UXD

  • Nova, 20:20 – animovaný film Madagaskar 3 – Lev Alex, hrošice Gloria, zebra Marty a žirafák Melman by se rádi dostali z Afriky zpět do newyorské zoo, protože se jim stýská po starém domově. K tomu by chtěli použít letadlo tučňáků, ti si ale vyrazili užívat do kasina v Monte Carlu. Vypraví se tedy za nimi, jenže netuší, že v epicentru evropské zábavy po nich půjde kapitánka Chantal DuBoisová, elitní agentka organizace na odchyt zvěře, která je rozhodnutá dostat se jim na kobylku za každou cenu. Americký animovaný film (2012)

  • STV 1, 20:20 – drama Salvador – Novinář Richard Boyle informuje o občanské válce, mezi pravicovým režimem, podporovaným USA, a levicovým fronty národního osvobození Farabunda Martího. Jeho stoupenci jsou stejně jako mnozí civilisté masakrováni eskadrami smrti, řízenými armádou. Mezi zavražděnými je i arcibiskup Oscar Romero. Boyle chce zachránit svou salvadorskou přítelkyni, a proto se rozhodne pro společný útěk ze země. Americko-britské drama (1986)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.