Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Smrtonosná past 3, Pán prstenů a Láska na kari

4. 3. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Nova Cinema, 20:00 – fantasy Pán prstenů: Společenstvo prstenu – Hobit Frodo Pytlík se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Během svého putování bude muset prokázat, že moc přátelství a odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. (The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring, USA, Nový Zéland, 2001)

Prima, 20:15 – akční film Smrtonosná past 3 – Do třetice se setkáváme s policistou Johnem McClanem, tentokrát v New Yorku. Žena ho opustila, kvůli pití se ocitl ve výslužbě a kolegové si z něho spíš utahují, než aby si ho vážili. Ale to se záhy změní, protože terorista, který vyhazuje do vzduchu budovy velkoměsta, chce Johnovu hlavu. (Die Hard: With a Vengeance, USA, 1995)

Prima Max, 20:15 – romantická komedie Byt – Kariéristický úředník vychytrale půjčuje svůj byt nadřízeným k romantickým schůzkám. Problém však nastane, když se zamiluje do dívky, která zároveň chodí s jedním z jeho šéfů do jeho bytu… (Apartment, USA, 1960)

Nova, 20:20 – komedie Láska na kari – Majitelka vyhlášené restaurace se třpytem Michelinských hvězd se nestačí divit, když se do jejího městečka přistěhuje indická rodina a otevře si restauraci přes ulici. Schyluje se k souboji dvou odlišných kultur a zcela odlišné skladby koření. Dobré jídlo ale hory přenáší. (The Hundred-Foot Journey, USA, 2014)

ICTZ23

ČT art, 22:55 – psychologické drama První den mého syna – Oldřich Olejník se po bouřlivé oslavě narození prvního potomka dostane na záchytku, kde se setká se sedmnáctiletým mladíkem přezdívaným Žluťásek. Chlapec z rozvrácené rodiny se toulá s pochybnou partou a Ondřej se mu marně snaží pomoci… (Československo, 1964)


Autor: archiv

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.