Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Světová invaze, Bitva o Hill 60 a Zbouchnutá

3. 2. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
3. 2. 2012

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů. Každý den v poledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dokument Zázračná planeta: Putování pakoňů očima skrytých kamer (1/2) – Budeme mít možnost sledovat každoroční tah pakoňů tak, jak jej ještě nikdo neviděl. Příběh africké odysey zachycený nejmodernějšími kamerami. Snímky z takové blízkosti mohou natočit pouze kamery maskované na těch nejneobvyklejších místech. Dokument BBC (2009).
  • HBO, HBO HD, 20:00 – akční sci-fi thriller Světová invaze – Na Zemi útočí neznámé síly. Všechna velkoměsta po celém světě postupně prohrávají. Los Angeles je poslední nadějí na záchranu lidstva. Obstojí v bitvě, kterou nikdo nečekal? Premiéra amerického akčního sci-fi thrilleru (2011).
  • Film+, 21:30 – válečný film Bitva o Hill 60 – V roce 1916 se evropské válčící mocnosti ocitají v patové situaci. Operace dvou mohutných armád, které si dosud vyžádaly milióny životů, jsou na mrtvém bodě. Důlní inženýr Oliver Woodward se po pobytu v Papui vrací do Austrálie, aby se připojil k tajné Tunelářské společnosti. Woodward ke svému překvapení získává vojenskou hodnost a odjíždí do Evropy. Australský film (2010).
  • Prima family, 23:10 – komedie Zbouchnutá – Mladá cílevědomá reportérka se na večírku opije tak, že skončí v posteli s prvním troubou, který se namanul. Po trapném ránu, kdy se zapřísáhne, že dotyčného už v životě neuvidí, ovšem přichází studená sprcha – těhotenství. Bude jejich jediné pojítko natolik pevné, že je udrží pohromadě, i když jsou natolik odlišní a vůbec se neznají? Americká romantická komedie (2007).
  • Filmbox HD, 23:50 – horor Záhada Blair Witch – V říjnu 1994 se záhadně ztratili v lesích poblíž Burkitsville v Marylandu tři studenti při práci na dokumentárním filmu. O rok později byl nalezen materiál, který natočili… Mystifikační americký horor (1999) o tajemné kanibalistické příšeře.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.