Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Ve spárech yakuzy, Tohle je válka! a biatlon

13. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:55 – Biatlon: MS 2015 Finsko – Přímý přenos štafety žen na 4×6 km z finského Kontiolahti

  • Prima, 20:15 – romantický film Tohle je válka – Dva elitní tajní agenti CIA Tuck a FDR jsou nejlepší kamarádi i neporazitelný špionský tandem. Když se ovšem oba zakoukají do stejné slečny, vypukne mezi nimi nelítostný boj o lásku a přátelství jde stranou. Americký romantický film (2012)

  • Prima Cool, 22:15 – thriller Ve spárech yakuzy – Muž, kterému vyvraždili rodinu během kruté války gangů v Tokiu, se rozhodne pomstít. Zajistí si novou identitu a vydá se do Ameriky vyhledat svého bratra. Americko-japonský thriller (2000)

KL22 hlasovani

  • Nova, 22:35 – thriller Přepadení v Pacifiku - Proslulá bitevní loď Missouri vyplouvá na svou poslední plavbu. Slavnost se však brzy změní v drama, protože teroristé se chtějí zmocnit jaderných zbraní na lodi. Je jen jeden člověk, který je může zastavit, a tím je Casey Ryback. Americký thriller (1992)

  • TV Barrandov, 22:50 – akční komedie Rachot v Bronxu – Omylem se připlete do bojů mafiánů a pouličních gangsterů v Bronxu. Hongkongsko-americká akční komedie (1995)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.