Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: večerní přehlídka akčních filmů od Hitmana až po Skálu

19. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima, 20:15 – akční Smrtonosná past – Bruce Willis zachraňuje v jedné ze svých ikonických rolí manželky před nástrahami vánočního firemního večírku v losangeleském mrakodrapu, který se stane terčem party teroristů.

  • Nova, 20:20 – fantasy Souboj titánů – před pěti lety natočený remake klasického dobrodružného filmu z roku 1981, díky kterému na plátně ožily postavy a příběhy z prostředí starých řeckých bájí a pověstí.

Tipy C

  • Nova, 22:20 – thriller Skála – bývalý vězeň Sean Connery, kterému se jako jedinému povedlo před třiceti lety uprchnout ze známé americké věznice na ostrově Alcatraz, se snaží dostat na kobylku bývalému veliteli tajných armádních operací Nicolasi Cageovi. Ten se v mezitím zrušené věznici opevnil a se svými muži vyhrožuje San Franciscu odpálením raket s nervovým plynem.

  • Prima, 23:05 – akční Hitman - adaptace populární počítačové hry, která se stala klasikou žánru stealth, pojednává o elitním nájemném vrahovi s holou hlavou a ve večerním smokingu, jehož aktuální zakázkou je veřejná poprava ruského prezidenta.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).