Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Vynález zkázy, Vratné lahve a Apollo 13

10. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dobrodružný film Vynález zkázy – Zlotřilý dobrodruh chce ovládnout svět! Podle románu Julese Vernea. Československý dobrodružný film (1958)

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Králové ro©ku – JB, který už od mládí tíhl k rocku, a chudý zpěvák KG se společně rozhodnou udělat díru do světa. Jenže úspěch se nedostaví, a tak nezbývá, než ukrást v muzeu hudby magické trsátko, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Na cestě za slávou je ale čeká osudová zkouška. Americká komedie (2006)

  • Nova, 20:20 – komedie Vratné lahve – Učitel Josef Tkaloun nezvládá krizové situace se vzpurnými žáky a počítačům rozumí jako koza petrželi. Proto raději vypoví službu, ale s pozicí důchodce se rozhodně nehodlá smířit. Navzdory nesouhlasu ženy Elišky přijímá brigádnické místo ve výkupu lahví menšího supermarketu, kde ponořen do chlapských snů a tužeb nemíní zestárnout. Česká komedie (2007)

MKT nástroje 2 tip

  • Prima, 21:30 – dobrodružné drama Apollo 13 – V roce 1970 vystartovala na Měsíc americká kosmická loď s tříčlennou posádkou. Po prvních dnech hladkého průběhu se 13. dubna objevil problém a začala bitva o přežití. Americký dobrodružné drama (1995)

  • ČT art, 22:50 – životopisné drama Kvílení – Báseň, která oslovila celou generaci. Film podle skutečné události. Americké životopisné drama (2010)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.