Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Vynález zkázy, Vratné lahve a Apollo 13

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.
Lukáš Polák 10. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dobrodružný film Vynález zkázy – Zlotřilý dobrodruh chce ovládnout svět! Podle románu Julese Vernea. Československý dobrodružný film (1958)

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Králové ro©ku – JB, který už od mládí tíhl k rocku, a chudý zpěvák KG se společně rozhodnou udělat díru do světa. Jenže úspěch se nedostaví, a tak nezbývá, než ukrást v muzeu hudby magické trsátko, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Na cestě za slávou je ale čeká osudová zkouška. Americká komedie (2006)

  • Nova, 20:20 – komedie Vratné lahve – Učitel Josef Tkaloun nezvládá krizové situace se vzpurnými žáky a počítačům rozumí jako koza petrželi. Proto raději vypoví službu, ale s pozicí důchodce se rozhodně nehodlá smířit. Navzdory nesouhlasu ženy Elišky přijímá brigádnické místo ve výkupu lahví menšího supermarketu, kde ponořen do chlapských snů a tužeb nemíní zestárnout. Česká komedie (2007)

WT100 SEO

  • Prima, 21:30 – dobrodružné drama Apollo 13 – V roce 1970 vystartovala na Měsíc americká kosmická loď s tříčlennou posádkou. Po prvních dnech hladkého průběhu se 13. dubna objevil problém a začala bitva o přežití. Americký dobrodružné drama (1995)

  • ČT art, 22:50 – životopisné drama Kvílení – Báseň, která oslovila celou generaci. Film podle skutečné události. Americké životopisné drama (2010)