Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Vyprávěj Osudy, Wrestling – TNA, Zločin a trest

Jan Potůček

UVNITŘ TRAILERY Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 1, 20:00 – minisérie Vyprávěj – Osudy (1/9) – Jak se to stalo? Osudy – devět speciálních dílů seriálu Vyprávěj, které se vrací do prostředí a života zajímavých vedlejších postav. Bonusová série oblíbeného seriálu, která se od těch předchozích výrazně liší.
  • Filmbox, 20:00 – dokument Přeběhnout Saharu – V roce 2006 podnikl expediční tým ve složení Charlie Engle (USA), Ray Zahab (Kanada) a Kevin Lin (Tchajwan) cestu, jakou doposud žádný člověk nezvládl. Přeběhli saharskou poušť. Každý z nich měl vlastní motivaci a jedinečný příběh, ale všechny je spojila láska k Africe a také touha dokázat, že i nemožné lze uskutečnit. Americký dokument (2007).
  • ČT 4, 20:45 – přímý přenos MS v krasobruslení z Francie – Přímý přenos volných jízd soutěže sportovních dvojic z franouzského Ni­ce.
  • Extreme Sports Channel, 22:00 – Wrestling – TNA - Velkolepá divácká show plná drsných chlapů, strach nahánějících převleků a adrenalinových zápasů v ringu, takový je wrestling. Sledujte výběr nejzajímavějších duelů největších profesionálních hvězd tohoto populárního amerického sportu.
  • STV 1, 22:25 – film Zločin a trest – Chytrý a přemýšlivý student Rodion Raskolnikov vyznává myšlenku, že velké osobnosti dějin mohou v zájmu obecného blaha beztrestně porušit zákon. Mladík, žijící v bídném podnájmu, zároveň vnímá jako krutou nespravedlnost, že někteří lidé bohatnou na nouzi jiných. Proto se jednou odhodlá a sekerou zabije starou chamtivou lichvářku. Americká adaptace známého ruského románu (1998).
Našli jste v článku chybu?