Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Vyprávěj Osudy, Wrestling – TNA, Zločin a trest

30. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ TRAILERY Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů.

Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 1, 20:00 – minisérie Vyprávěj – Osudy (1/9) – Jak se to stalo? Osudy – devět speciálních dílů seriálu Vyprávěj, které se vrací do prostředí a života zajímavých vedlejších postav. Bonusová série oblíbeného seriálu, která se od těch předchozích výrazně liší.
  • Filmbox, 20:00 – dokument Přeběhnout Saharu – V roce 2006 podnikl expediční tým ve složení Charlie Engle (USA), Ray Zahab (Kanada) a Kevin Lin (Tchajwan) cestu, jakou doposud žádný člověk nezvládl. Přeběhli saharskou poušť. Každý z nich měl vlastní motivaci a jedinečný příběh, ale všechny je spojila láska k Africe a také touha dokázat, že i nemožné lze uskutečnit. Americký dokument (2007).
  • ČT 4, 20:45 – přímý přenos MS v krasobruslení z Francie – Přímý přenos volných jízd soutěže sportovních dvojic z franouzského Ni­ce.
  • Extreme Sports Channel, 22:00 – Wrestling – TNA - Velkolepá divácká show plná drsných chlapů, strach nahánějících převleků a adrenalinových zápasů v ringu, takový je wrestling. Sledujte výběr nejzajímavějších duelů největších profesionálních hvězd tohoto populárního amerického sportu.
  • STV 1, 22:25 – film Zločin a trest – Chytrý a přemýšlivý student Rodion Raskolnikov vyznává myšlenku, že velké osobnosti dějin mohou v zájmu obecného blaha beztrestně porušit zákon. Mladík, žijící v bídném podnájmu, zároveň vnímá jako krutou nespravedlnost, že někteří lidé bohatnou na nouzi jiných. Proto se jednou odhodlá a sekerou zabije starou chamtivou lichvářku. Americká adaptace známého ruského románu (1998).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.