Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Akustický Blue Effect, Da Vinciho poklad nebo Smrtící triky

5. 12. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Česká televize
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Barrandov Plus, 20:20 – dobrodružný Da Vinciho poklad – klíč k největšímu tajemství světa se skrývá v dílech Leonarda Da Vinci. Michael Archer je antropolog, který se snaží rozluštit tajemný kód, ukrytý v dílech Leonarda Da Vinci. Jeho hledání největšího a nejsenzačnějšího tajemství se ale zvrhne v honičku okolo světa, ve které jde o život. Vše vede k výbušnému finále, které otřese základy historie.

  • ČT2, 22:00 – horror Pokoj 1408 - proslulý a velmi plodný autor strašidelných povídek a románů Stephen King patří k nejčastěji filmovaným spisovatelům. Existují desítky (ne-li stovky) přepisů jeho děl různé kvality. K těm zdařilejším určitě patří horor Pokoj 1408, natočený podle stejnojmenné povídky ze sbírky Všechno je definitivní.

  • Prima Max, 22:40 – akční Smrtící triky – odborník na filmové triky Rollie Tyler je požádán policií o pomoc při předstírané „vraždě“ důležitého svědka. Expert nabídku přijme, ale dostane se tím do potíží, při kterých půjde o jeho skutečný život.

MMF23 tip3

  • ČT Art, 22:45 – Blue Effect Acoustic – záznam z akustického turné legendární české rockové kapely kytaristy Radima Hladíka.

  • Kino Barrandov, 23:55 – thriller Vražedný dech – skupina přátel se vydává o víkendu kempovat. Vše jde podle plánu do okamžiku, kdy jeden z nich odmítá dodržovat zvyklosti místní staré legendy. Pohodový víkend se mění v boj o přežití…

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).