Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Andrew Lloyd Webber, Ženy v pokušení a Na divoké vlně

15. 8. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – sportovní drama Na divoké vlně – Patnáctiletý Jay Moriarty zjistí, že legendární Mavericks, jedna z největších mořských vln na světě, skutečně existuje a nachází se jen kousek od jeho domova v Santa Cruz. Jeho snem je vlnu zdolat. Je ochotný tomu obětovat volný čas i školu. (Chasing Mavericks, USA, 2012)

  • ČT art, 20:20 – Andrew Lloyd Webber: Koncert k 50. narozeninám – Vyprodaná londýnská Royal Albert Hall tleskala v roce 1998 písním z nejznámějších muzikálů slavného skladatele. Účinkují: D. Osmond, S. Brightman, A. Banderas, E. Paige a další.

MM socky3

  • Nova, 20:20 – komedie Ženy v pokušení – Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. (Česko, 2010; hrají: Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková, Veronika Kubařová, Jiří Macháček, Roman Zach)

  • ČT 1, 21:00 – kriminální film V hlavní roli – Povoláním herce je prožívat cizí životy. Mohlo by se zdát, že starého zkušeného herce, který hrál stokrát roli vyšetřovatele a stokrát byl u identifikace mrtvoly, nemůže nic překvapit. A přece překvapí. (Česko, 2007; Hrají: Milan Kňažko, Ivana Chýlková, Lucie Vondráčková)

Autor: ČT
  • Barrandov TV, 21:45 – komedie Jdi na to – Dva týpkové mají různé životní osudy, než je náhoda svede dohromady. Spolu pak zažijí pár zvláštních situací, když jsou nejprve považováni za zločince, posléze ovšem za super-tajné špióny a do rukou se jim dostane milión dolarů v hotovosti. (Nati con la camicia, Itálie, USA, 1983; hrají: Terence Hill, Bud Spencer)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.