Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Babovřesky, Pistolnice nebo Noční vlak do Lisabonu

11. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova, 20:20 – komedie Babovřesky – místo seriálu Dobří sousedé se TV Nova rozhodla zařadit osvědčeného Zdeňka Trošku a jeho Babovřesky. Otázkou zůstává, co je větším trestem…

  • ČT 2, 22:00 – drama Noční vlak do Lisabonu - zapomenutá kniha jako začátek cesty po stopách pohnutého osudu a velké lásky v Salazarově Portugalsku.

MKT nástroje 2 tip

  • Prima Cool, 23:05 – western Pistolnice – čtveřice prostitutek prchá z města poté, co jedna z nich zabila nebezpečného klienta. Rozhodnou se začít žít poctivě. Nejprve se však musejí vypořádat se slídícími detektivy a psychopatickým zabijákem.

  • Nova Cinema, 22:10 – drama Hráči se smrtí – Rachel Mannusová, David Labraccio, Nelson, Joe Hurley a Randy Steckle se vzájemně přivedli do stavu klinické smrti a nahlédli do posmrtného života…

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.