Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: basketbal, Odstřelovač a Piti, piti, pa

1. 2. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Paramount Pictures
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

Nova Cinema, 20:00 – drama Na dno nás nedostanete – Dvě energické matky dětí, kterým se nedaří v městské škole v Pittsburghu spojí své síly, aby školu vylepšily a přeměnily ji na místo, kde se opravdu vyučuje. Dříve než ale mohou změnit školu, musí svést boj s rodiči, školní radou a učitelskými odbory. Ale protože to dělají pro své děti, nehodlají ustoupit. (Won’t Back Down, USA, 2012)

ČT Sport, 20:00 – Basketbal: Bohemilk Tuři Svitavy – Ariete Prostějov – Přímý přenos utkání basketbalové Kooperativa NBL.


Autor: archiv ČT

Nova, 20:20 – akční drama Odstřelovač – Hrdinou filmu je elitní odstřelovač, který se ocitne v nezáviděníhodné situaci, když je obviněn z pokusu o atentát na amerického prezidenta. V nerovném souboji jedince proti systému se vydává ve stopách osamělých bojovníků, kteří museli zužitkovat všechny své schopnosti k tomu, aby v této předem prohrané hře přežili a zvítězili. (Shooter, USA, 2007)

Jednotka, 20:25 – klasická komedie Piti, piti, pa – Dívčí taneční skupina slaví pod vedením slavného manažera a choreografa úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je však pro něj úkol vskutku heroický. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především kázeň morální. Muži, to znamená vztah, sex, manželství, sňatek, dítě nebo cokoliv z toho, pro dívky v souboru znamenají konec kariéry… (L' Homme orchestre, Francie, 1970)

BRAND

ČT 2, 21:50 – komediální drama Hořkost – Rachel píše v New Yorku o kulinářském umění a Mark je zase známý fejetonista z Washingtonu. Oba se potkají na svatbě společného známého a Rachel se do Markai přes jeho výhrady k manželství bláznivě zamiluje. Pořídí si dům i dceru a Rachel doufá, že spolu budou žít šťastně až navěky. Pak ale Rachel, čekající už druhé dítě, odhalí Markovu nevěru… (Heartburn, USA, 1986)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).