Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Belmondo, Piráti z Karibiku nebo Namol

18. 7. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova, 20:20 – komedie Vratné lahve – učitel Josef Tkaloun nezvládá krizové situace se vzpurnými žáky a počítačům rozumí jako koza petrželi. Proto raději vypoví službu, ale s pozicí důchodce se rozhodně nehodlá smířit. Navzdory nesouhlasu ženy Elišky přijímá brigádnické místo ve výkupu lahví menšího supermarketu, kde ponořen do chlapských snů a tužeb nemíní zestárnout…

  • ČT 2, 21:40 – válečný Víkend na Zuydcoote – dramatický příběh z druhé světové války se odehrává u severofrancouzského města Dunkerque počátkem června roku 1940, kdy německá vojska přešla do protiofenzívy, zatlačila spojenecká vojska k mořskému pobřeží a přinutila je k ústupu za kanál La Manche.

  • TV Barrandov, 21:50 – komedie Dvojníci – Bud Spencer a Terence Hill tentokrát ve čtyřroli. Zahrají si jak dva snobské milionáře, které chtějí obrat gangsteři o veškeré jmění, tak rovněž dva ochránce, kteří se nezaleknou jen tak nějaké pohrůžky a pro ránu nejdou nikdy daleko. Obě dvojice jsou si natolik podobné, že vyděrači až příliš pozdě poznají, s kým mají co do činění.

KL22 hlasovani

  • Nova Cinema, 22:25 – drama Namol - Kate a Charlie jsou mladí manželé, jejichž pouto je postaveno na vzájemné lásce k hudbě, smíchu a pití – především k pití. Kate učí na základní škole, jenže problémy s alkoholem začínají nepříjemně narůstat. S pomocí své kamarádky Jenny a zástupce ředitele ve škole se přidá k Anonymním Alkoholikům a krůček po krůčku zlepšuje své zdraví i život. Jenže střízlivost není tak jednoduchá, jak Kate očekávala…

  • Prima Max, 22:50 – Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly - Jack Sparrow je sice všemi mastmi mazaný, ale přesto přijde o svou loď jménem Černá perla. Aby ji získal zpět, musí spojit síly s Willem Turnerem a zachránit guvernérovu krásnou dceru Elizabeth. Nikdo však netuší, že prokletý poklad změnil lstivého kapitána Barbossu a jeho posádku, jejich největší rivaly, v nesmrtelná stvoření.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.