Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Blízká setkání třetího druhu, Policejní kolt vzor 357 nebo Twilight sága: Nový měsíc

9. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – sci-fi Blízká setkání třetího druhu – Jeden z nejslavnějších sci-fi filmů všech dob. Steven Spielberg se v něm inspiroval tajemnými, nevysvětlenými jevy UFO a důmyslně rozehrál fantastickou podívanou o setkání s mimozemskou civilizací. (Close Encounters of the Third Kind, USA, 1977)

  • Prima Max, 20:00 – fantasy Twilight sága: Nový měsíc – Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. (Twilight Saga: New Moon, USA, 2009)

ebf - partner 1

  • ČT2, 21:50 – drama Policejní kolt vzor 357 – Dokonale rozehraný příběh osamělého policisty Marca Ferrota, který jako dítě vyrůstal v dětském domově. Při vyšetřování drobného deliktu se seznámí s mladou Sylvií, která se stane jeho milenkou. Ta má však tajného milence, který si ji vydržuje a který ji při hádce zabije. Vše však svědčí proti nevinnému Ferrotovi. (Police Python 357, Francie, 1975)

  • Nova Cinema, 22:40 – horor Upíři – Parta Jacka Crowa pracuje jako zvláštní komando na vyhledávání a likvidaci upírů. Po úspěšném zničení jednoho z upířích hnízd se však na oslavu v malém motelu dostaví nezvaný host v podobě vůdce upírů, který vyvraždí většinu Crowova týmu. Přežijí pouze Jackův kamarád a Katrina, kterou ale vůdce kousl do nohy a ona se postupně mění v upíra. (Vampires, USA, 1998)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).