Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Cartagena, Neznámý vojín, Newsroom a Čas opilých koní

13. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Bláznivá střela 2 ½: Vůně strachu – Geniální Bushův plán na využití alternativních zdrojů energie se nelíbí naftové společnosti, která má zcela odlišné představy o svých ziscích. Je jediný člověk, který se dokáže této společnosti postavit… Americká krimikomedie (1991).
  • HBO, 20:00 – seriál Newsroom (3) – Nový dramatický seriál HBO soustředí pozornost na fiktivní zpravodajskou TV stanici, jejího moderátora, vedoucí produkce, ostatní pracovníky a jejich šéfa. Tento tým se společně vydává na donkichotskou misi: dělat dobré zpravodajství. Americký seriál (2012).
  • Cinemax, 20:00 – drama Cartagena – Dojímavé drama, v němž hlavní hereckou dvojicí ztvárnili skuteční životní partneři Sophie Marceauová a Christopher Lambert. Příběh vypráví o Muriel, krásné volnomyšlenkářské ženě, která je ovšem po vážné nehodě připoutána na lůžko. Francouzské drama (2009).
  • Film+, 20:35 – komedie Neznámý vojín – Válka ve Vietnamu skončila před čtyřmi lety. Ronald Reagan oznámil svou kandidaturu na post prezidenta. Mezitím vojenská základna Qangattarsa. Dávno zapomenutý vojín Rudy Spruance byl přeřazen do těchto končin nekonečného ledu, kde se zastavil čas. Armáda ale přece nedělá chyby… Islandsko-kanadsko-britská komedie (2005).
  • ČT 2, 23:55 – film Čas opilých koní – Pro záchranu nemocného bratra musejí sourozenci překonat nehostinnou horskou oblast, kde i tažná zvířata dostávají alkohol, aby přežila. Íránský film (2000).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).