Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Cestující v dešti, Černá kniha nebo Vévodkyně

6. 6. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

AKTUALIZOVÁNO, 19:30 hod.: přidán pořad věnovaný Muhamedu Alimu. Boxerská legenda zemřela v pátek večer v nemocnici ve Phoenixu.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Vévodkyně - když se vzdělaná a půvabná Georgiana provdá za bohatého a mocného vévodu, její život se radikálně změní. Mladá vévodkyně brzy zjišťuje, že svého chladného manžela příliš nezajímá a jejím jediným úkolem je dát mu dědice. S tím se však odmítá smířit…

Dvojka, 20:11 – Portrét legendárneho boxera Muhammada Aliho - dokument o fenomenálnom boxerovi, ktorý bol svojho času neporaziteľný. Nad súpermi vynikal rýchlosťou aj inteligenciou. Svoju pozíciu výnimočného človeka využil aj na boj proti vojne vo Vietname. Dokument je spracovaný zaujímavou formou. Autentické zábery zo zápasov sa striedajú s výpoveďami jeho súperov, trénerov a priateľov, z ktorých i po mnohých rokoch cítiť rešpekt k Muhamedovi Alimu – Cassius Clayovi.

ČT 1, 21:45 – komedie Sráči – zločinní packalové a pochybní policisté, kteří stojí proti sobě a z nichž by jen jeden dokázal překročit svůj stín, kdyby…

MMF24

  • ČT 2, 21:50 – thriller Cestující v dešti – osamělá pilotova žena je napadena a znásilněna neznámým cizincem ve vlastním domě. Násilník se však nadále skrývá ve sklepě jejího domu, kde ho Melie objeví a zastřelí. Melie hrůzný čin nenahlásí policii, ale shodí tělo muže z útesů do moře a doufá, že tím to skončí. 

  • Prima Max, 22:10 – drama Černá kniha - je rok 1944 a mladá Židovka Rachel se stane svědkem masakru celé rodiny. Připojí se k domácímu hnutí odboje, od kterého dostane za úkol napojit se na velitelství gestapa tím, že svede šarmantního německého kapitána. Celou dobu však nepřestává pátrat po vrazích rodičů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).