Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Dědictví, Akumulátor 1 a Animální přitažlivost

9. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:55 – Alpské lyžování: MS 2015 USA – Přímý přenos sjezdu žen pro superkombinaci z amerického Colorada

  • Markíza, 21:30 – česká komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntág – Bohuš je rázovitý vesnický chlapík, který žije sám v rozpadající se chalupě. Pracuje jako dřevař, většinu času však se svými kumpány tráví popíjením slivovice a zahálčivým povalováním v trávě. Jeho poklidný a vcelku spokojený život se změní v okamžiku, kdy se objeví elegantní advokát Ulrich, který překvapenému Bohušovi oznámí, že zdědil obrovský majetek. Česká komedie (1992)

  • ČT 2, 21:50 – komedie Akumulátor 1 - Nejen o únavě. Český lev za divácky nejúspěšnější film roku. Česká komedie (1994)

MM socky3

  • Prima, 22:45 – romantická komedie Animální přitažlivost - Jane poznává Raye, který je zadaný. Nicméně se do sebe zamilují a chystají se začít společný život. Vše však není tak idylické, jak se zprvu zdá, a mladá žena začíná pociťovat velkou podobnost v chování mužů a zvířat. Americká romantická komedie (2000)

  • ČT art, 23:20 – komedie Štipku soli - V lásce vám ani odbory nepomůžou. Česko-slovenská komedie (1977)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.