Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Euro 2016, Holky z kalendáře a Rafťáci

13. 6. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT Sport, 14:00 – fotbal: Španělsko-Česko – Přímý přenos utkání základní skupiny evropského šampionátu z Toulouse komentují Vlastimil Vlášek a Pavel Karoch. Video pochází z „velkého srovnání před prvním zápasem“.


  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Holky z kalendáře – Dvanáct svérázných členek váženého dobročinného spolku hledá nové možnosti, jak získat peníze na charitu. Tradičním zdrojem příjmů je každoroční kalendář spolku, ale tentokrát by ho chtěly udělat trochu jinak. Nechtějí se sice vzdát tradičních fotografií, ale konečnou podobou kalendáře všechny doslova šokují. Mezi pečenými dobrotami, jablečnými štrúdly a naaranžovanými květinami totiž ženy pózují tak, jak je pánbůh stvořil. (Calendar Girls, Velká Británie, USA, 2003; hrají: Helen Mirren a Julie Walters)

  • Prima Max, 20:15 – komedie Smrt jí sluší – Vyprávění o odkvétající filmové představitelce naivek, jejím slabošském manželovi a intelektuálce Helen. Ti tři mají něco společného – všichni překročili padesátku a místo, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, klesají strmě ke dnu. (Death Becomes Her, USA, 1992; režie: Robert Zemeckis; hrají: Meryl Streep, Bruce Willis a Goldie Hawn)

MM socky3

  • ČT art, 20:20 – záznam divadelního představení Takový žertík – Současná francouzská komedie inscenovaná v Divadle Na Jezerce. Příběh takřka vzorové dvojice, která se rozhodne namluvit okolí, že se rozchází. (2006; hrají: J. Hrušínský, M. Šplechtová)


  • Nova, 20:20 – komedie Rafťáci – Každý z nás si vzpomíná na noční můru dospívajícího teenagera, kterou je dovolená s rodiči. A když se tato noční můra stane skutečností jen díky nešťastné souhře náhod, je to opravdu k vzteku. Dany Filipem se ale nevzdávají ani v této situaci. (Česko, 2006; hrají: Vojtěch Kotek, Jiří Mádl, Milan Šteindler)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.