Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Forrest Gump, Žert a Hory mají oči

7. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Forrest Gump – Poněkud prostoduchý Forrest Gump, vyzbrojen užitečnými radami své matky, se vydává na pouť životem, který mu připraví nejedno překvapení. Mnoho hořkých, ale také nádherných chvil. Americká komedie (1994)

  • ČT 2, 21:45 – komediální drama Žert - Filmová adaptace stejnojmenného románu Milana Kundery o nevydařené pomstě. Československé komediální drama (1968)

  • Nova Cinema, 21:55 – akční komedie Řeč peněz - Malý podvodník se připletl k vraždě několika policistů a potřebuje očistit své jméno. Novinář James Russell mu má pomoci dopadnout skutečné vrahy. Americká akční komedie (1997)

MMF tip early

  • Prima Cool, 23:10 – horor Hory mají oči – Rodina Carterových se na výletě do San Diega vydává zkratkou přes hory. Když se jejich auto nečekaně porouchá, ocitnou se takřka v bezvýchodné situaci. Během boje o přežití ve vyprahlé pustině se však objeví daleko větší nebezpečí. Nejsou totiž tak sami, jak se původně zdálo. Americký horor (2006)

  • Prima Max, 23:15 – akční mystery drama Oldboy – Joe se jednoho dne probudí se strašlivou kocovinou a na neznámém místě. Kromě toho se dozví, že jeho ženu někdo zabil a on je hlavním podezřelým. To ještě netuší, že v pokoji, který nezná, zůstane uvězněn dalších dvacet let a až se jednou dostane ven, nebude toužit po ničem jiném než po pomstě. Americké akční mystery drama (2013)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).