Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Forrest Gump, Žert a Hory mají oči

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.
Lukáš Polák 7. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Forrest Gump – Poněkud prostoduchý Forrest Gump, vyzbrojen užitečnými radami své matky, se vydává na pouť životem, který mu připraví nejedno překvapení. Mnoho hořkých, ale také nádherných chvil. Americká komedie (1994)

  • ČT 2, 21:45 – komediální drama Žert - Filmová adaptace stejnojmenného románu Milana Kundery o nevydařené pomstě. Československé komediální drama (1968)

  • Nova Cinema, 21:55 – akční komedie Řeč peněz - Malý podvodník se připletl k vraždě několika policistů a potřebuje očistit své jméno. Novinář James Russell mu má pomoci dopadnout skutečné vrahy. Americká akční komedie (1997)

WT100 SEO

  • Prima Cool, 23:10 – horor Hory mají oči – Rodina Carterových se na výletě do San Diega vydává zkratkou přes hory. Když se jejich auto nečekaně porouchá, ocitnou se takřka v bezvýchodné situaci. Během boje o přežití ve vyprahlé pustině se však objeví daleko větší nebezpečí. Nejsou totiž tak sami, jak se původně zdálo. Americký horor (2006)

  • Prima Max, 23:15 – akční mystery drama Oldboy – Joe se jednoho dne probudí se strašlivou kocovinou a na neznámém místě. Kromě toho se dozví, že jeho ženu někdo zabil a on je hlavním podezřelým. To ještě netuší, že v pokoji, který nezná, zůstane uvězněn dalších dvacet let a až se jednou dostane ven, nebude toužit po ničem jiném než po pomstě. Americké akční mystery drama (2013)