Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: French Open 2014, Osudový kruk a Hombre

26. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 11:00 – French Open 2014 – Přímý přenos vybraného utkání mezinárodního tenisového turnaje v Paříži

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Láska a jiné kratochvíle - Tvrdou životní zkouškou musí projít Emilia, která krátce po porodu přijde o svou dceru. Navíc jen těžce hledá ve svém zármutku cestu k nevlastnímu synovi Willovi a nedaří se jí ani vyrovnat se s neustálými výbuchy vzteku a žárlivosti bývalé ženy svého manžela. Cestu z vleklé životní krize jí překvapivě pomůže najít právě malý Will. Americké drama (2009)

  • ČT 2, 21:50 – thriller Osudový kruh - Dva nesmiřitelní protivníci, kteří nepřestanou, dokud… Francouzsko-italský thriller (1970)

MMF24

  • STV 2, 22:15 – drama Lurdy – Christine je téměř celý život připoutána na invalidní vozík. Tím, že se cítí být sama, vydá se na výlet do Lurd, ikonického města poutníků v Pyrenejském pohoří. Jednoho rána se probudí zdánlivě vyléčená. Film Lurdy je krutým příběhem. Francouzsko-rakouské drama (2009)

  • Prima Cool, 22:40 – western Hombre – Při cestě dostavníkem se indiánský policista John stává terčem pohrdání a posměchu. Když však dojde k přepadení bandity, postaví se na stranu svých spolucestujících. Americký western (1967)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).