Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: French Open 2014, Osudový kruk a Hombre

26. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 11:00 – French Open 2014 – Přímý přenos vybraného utkání mezinárodního tenisového turnaje v Paříži

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Láska a jiné kratochvíle - Tvrdou životní zkouškou musí projít Emilia, která krátce po porodu přijde o svou dceru. Navíc jen těžce hledá ve svém zármutku cestu k nevlastnímu synovi Willovi a nedaří se jí ani vyrovnat se s neustálými výbuchy vzteku a žárlivosti bývalé ženy svého manžela. Cestu z vleklé životní krize jí překvapivě pomůže najít právě malý Will. Americké drama (2009)

  • ČT 2, 21:50 – thriller Osudový kruh - Dva nesmiřitelní protivníci, kteří nepřestanou, dokud… Francouzsko-italský thriller (1970)

KL22_nominace

  • STV 2, 22:15 – drama Lurdy – Christine je téměř celý život připoutána na invalidní vozík. Tím, že se cítí být sama, vydá se na výlet do Lurd, ikonického města poutníků v Pyrenejském pohoří. Jednoho rána se probudí zdánlivě vyléčená. Film Lurdy je krutým příběhem. Francouzsko-rakouské drama (2009)

  • Prima Cool, 22:40 – western Hombre – Při cestě dostavníkem se indiánský policista John stává terčem pohrdání a posměchu. Když však dojde k přepadení bandity, postaví se na stranu svých spolucestujících. Americký western (1967)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.