Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Harley Davidson a Marlboro Man, Honba za klenotem Nilu nebo Porota

31. 10. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – akční Honba za klenotem Nilu – úspěšná spisovatelka milostných románů Joan Wilderová cestuje s přítelem Jackem po světě na jachtě. Její agentka Gloria po ní chce další román, ale Joan jaksi chybí inspirace. Půlroční pobyt na jachtě se jí už zdá příliš dlouhý, proto vítá, když se na francouzské Riviéře má zúčastnit recepce, která se tam koná na její počest. Konečně může opět vystoupit na pevninu. Zatímco Jack se mezi snoby upřímně nudí, Joan je obletovaná. Mezi hosty se náhle objeví mocný arabský vládce Omar Kalífa, který má v úmyslu sjednotit všechny kmeny na Nilu a postavit se do jejich čela.

Barrandov Plus, 20:20 – akční Zkáza Pompejí – Pompeje, současnost. Bývalý velitel speciálních jednotek přichází do ruin starověkého města. Jeho manželku a dceru tu znenadání uvězní sopka Vesuv, která vybuchne s nepředstavitelnou silou, kterou žádný z vulkanologů nepředvídal. Jeho rodina bojuje o přežití pod smrtelnou vrstvou horké lávy a popela, zatímco on se snaží získat pomoc členů bývalého týmu a společně s nimi uskutečnit odvážnou operaci pod tentokrát již zcela zničenými Pompejemi.

  • Nova Cinema, 21:45 – akční Harley Davidson a Marlboro Man – tulák Harley Davidson se po dvou letech setká v Las Vegas s přítelem Robertem Andersonem, přezdívaným Marlboro Man, protože připomíná postavu ze slavné reklamy. Společně odjedou do Burbanku, do podniku Rock'n'roll Bar and Grill, kde Harley vyrostl. Od jeho starého majitele se však dozvědí, že když nesežene dva a půl milionu dolarů, o podnik ho připraví bohatý bankéř Chance Wilder.

Content tip EARLY

  • ČT 2, 21:55 – drama Porota – napínavý thriller ze soudního prostředí, který byl natočen podle bestselleru Johna Grishama, se zabývá myšlenkou manipulace a ovládání poroty v americkém soudním systému.

  • ČT Art, 23:05 – drama Nebe, peklo… zem – hlavní hrdinkou příběhu je mladičká Klára, které v životě zdánlivě nic nechybí. Má před sebou úspěšnou kariéru baletky v uznávaném světovém souboru, avšak během několika okamžiků se všechny její jistoty zhroutí. Náhlé zranění přeruší nejen její strmý vzestup, ale i vztah s dlouholetým přítelem, kterého přistihne při nevěře. V citovém propadu potkává čtyřiapadesátiletého Rudolfa s třináctiletou dcerou, kterého opustila manželka.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).