Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Hercule Poirot, Prvotní strach a Hello, Dolly!

28. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – thriller Prvotní strach – Arogantní a mocný právník Martin Vail se ujímá případu obhajoby mladého ministranta Aarona, podezřelého z vraždy biskupa. Později se ukáže, že na místě činu byla i třetí tajemná osoba a případ se komplikuje. Americký thriller (1996)

  • ČT art, 20:20 – muzikál Hello, Dolly! - Věhlasná dohazovačka, která tentokrát hledá partii pro sebe. Legendární americký muzikál oceněný třemi Oscary. (1969)

  • TV Barrandov, 22:10 – psychologický film Antonyho šance – Antony hledá pro svou malou dcerku novou mámu, a tak se narychlo oženil. Jenže si to představoval jinak. Československý psychologický film (1986)

CIF - osobnosti

  • ČT 1, 23:05 – Hercule Poirot: A co tvoje zahrádka? – Někdo v té spořádané domácnosti je chladnokrevný travič. Podle literární předlohy Agathy Christie. Britský serial (1991)

  • ČT 2, 23:50 – drama Než přijde noc – Svědomí je nelítostný protivník. Francouzsko-italské drama (1971)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).