Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Hrdost a sláva, Úkryt a Colombo

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 19:00 – AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno – Přímý přenos utkání fotbalové Synot ligy.

  • Kino Barrandov, 20:15 – krimiseriál Colombo: Dvojexpozice - Geniální detektiv losangeleské policie, který vyřeší každý případ. Americký krimiseriál (1973)

  • Dajto, 20:15 – akční mysteriózní thriller Oko dravce - Představte si, že vám zazvoní telefon, vy ho zvednete a zbytek života se vám promění v nekonečnou noční můru. Šílené, že? Právě takový moment se stal výchozím bodem thrilleru, pod kterým je coby výkonný producent podepsaný hollywoodský mogul Steven Spielberg. Dva úplně obyčejní mladí Američané se kvůli jednomu takovému telefonátu stanou součástí hry, která je nebezpečnější než ruská ruleta. Ten, kdo utvářel její pravidla, totiž vložil náboje do všech komor revolveru. Americko-německý akční mysteriózní thriller (2008)

WT100 tip v článku Kabátová

  • Nova Cinema, 22:05 – krimi drama Hrdost a sláva – Zásah proti drogovým dealerům se nevydařil a v tratolišti krve záhy umírají čtyři policisté. Vyšetřovatel nepodařené akce objevuje během rozplétání případu nitky korupce, které vedou k jeho švagrovi. Americko-německý thriller (2008)

  • Prima Max, 22:05 – thriller Úkryt - Matka s dcerou se přestěhují do obrovského domu v newyorské čtvrti, kam se hned první noc dostanou nebezpeční lupiči. Obě dvě se zavřou do údajně nedobytné místnosti, odkud chtějí lupiči za každou cenu odnést miliony dolarů. Nemilosrdný boj začíná. Americký thriller (2002)

Našli jste v článku chybu?