Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: J. Edgar, Svědek nebo Až do města Aš

14. 11. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Škola svádění – newyorský dopravní policista Roger má nízké sebevědomí, trpí stavy úzkosti, nemá kamarády ani holku. Studium naučné literatury mu nijak nepomáhá, a tak se rozhodne vyhledat odbornou pomoc. Jeho jedinou nadějí na normální život je doktor P. a jeho přísně utajované školicí centrum pro zoufalce.

  • Barrandov Plus, 20:20 – dobrodružné Tajemství chrámu křišťálových lebek – největší poklad v historii je střežen v té nejnebezpečnější zemi. V tomto dobrodružném akčním film ve stylu Indiana Jonese nechybí nic, co k tomuto žánru patří – napětí, dobrodružství, honičky a záhady.

  • Nova Cinema, 22:20 – drama J. Edgar – skutečný příběh J. Edgar Hoovera, zakladatele FBI, který této americké instituci vládl pevnou rukou téměř čtyřicet let. Byl ve své době nejmocnějším mužem Ameriky díky tajným dokumentům ve svém trezoru, v němž se ukrývala tajemství všech mocných lidí této země. Stál v čele zrodu centrálního systému otisků prstů a prakticky dovedl FBI k její dnešní podobě…

MM socky3

  • ČT Art, 23:15 – drama Až do města Aš – tragikomický příběh mladé dívky z východního Slovenska, která přichází do nejzápadnějšího kouta Čech snít svůj sen o štěstí a lepším životě.

  • ČT2, 23:35 – thriller Svědek – převážná část filmu se odehrává na pensylvánském venkově, v prostředí komunity Amišů, potomků švýcarských novokřtěnců, kteří v osmnáctém století emigrovali do Ameriky. Tato společnost žije důsledně podle pacifistických zásad a kromě násilí odmítá i většinu technických vymožeností. Do ní jako cizí prvek přichází městský policejní detektiv v podání Harrisona Forda, jenž se snaží ochránit amišského chlapce před zabijáky, kteří ho chtějí zlikvidovat.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.