Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: J. Edgar, Svědek nebo Až do města Aš

14. 11. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Škola svádění – newyorský dopravní policista Roger má nízké sebevědomí, trpí stavy úzkosti, nemá kamarády ani holku. Studium naučné literatury mu nijak nepomáhá, a tak se rozhodne vyhledat odbornou pomoc. Jeho jedinou nadějí na normální život je doktor P. a jeho přísně utajované školicí centrum pro zoufalce.

  • Barrandov Plus, 20:20 – dobrodružné Tajemství chrámu křišťálových lebek – největší poklad v historii je střežen v té nejnebezpečnější zemi. V tomto dobrodružném akčním film ve stylu Indiana Jonese nechybí nic, co k tomuto žánru patří – napětí, dobrodružství, honičky a záhady.

  • Nova Cinema, 22:20 – drama J. Edgar – skutečný příběh J. Edgar Hoovera, zakladatele FBI, který této americké instituci vládl pevnou rukou téměř čtyřicet let. Byl ve své době nejmocnějším mužem Ameriky díky tajným dokumentům ve svém trezoru, v němž se ukrývala tajemství všech mocných lidí této země. Stál v čele zrodu centrálního systému otisků prstů a prakticky dovedl FBI k její dnešní podobě…

KL24

  • ČT Art, 23:15 – drama Až do města Aš – tragikomický příběh mladé dívky z východního Slovenska, která přichází do nejzápadnějšího kouta Čech snít svůj sen o štěstí a lepším životě.

  • ČT2, 23:35 – thriller Svědek – převážná část filmu se odehrává na pensylvánském venkově, v prostředí komunity Amišů, potomků švýcarských novokřtěnců, kteří v osmnáctém století emigrovali do Ameriky. Tato společnost žije důsledně podle pacifistických zásad a kromě násilí odmítá i většinu technických vymožeností. Do ní jako cizí prvek přichází městský policejní detektiv v podání Harrisona Forda, jenž se snaží ochránit amišského chlapce před zabijáky, kteří ho chtějí zlikvidovat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).