Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Jára Cimrman, ležící spící, Prázdniny a Zběsilý útěk

21. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Kino Barrandov, 20:15 – krimi Colombo: Vražda na videu – Geniální detektiv losangeleské policie, který vyřeší každý případ. Americké krimi (1975)

  • ČT 2, 21:45 – komedie Jára Cimrman, ležící spící – Několik epizod ze života geniálního všeumělce. Československá komedie (1983)

  • Prima Max, 22:35 – thriller Experiment – Během vědeckého experimentu je zavřeno v simulovaném vězení několik mužů. Někdo dělá vězně, jiný dozorce. Jak se zde změní chování lidí, kteří se do své role brzy vžijí? Americký thriller (2010)

CIF23

  • Prima, 22:15 – romantická komedie Prázdniny – Amanda je lehce snobská obyvatelka luxusní rezidence v L.A. Iris je uzavřená obyvatelka malinkatého domečku na samotě poblíž Londýna. Co mají tyto dvě ženy společného? Snad jedině to, že jsou láskou zhrzené, a proto se rozhodnou změnit prostředí, vyměnit si na Vánoce bydlení a utéct před muži. Všechno ale nemůže jít podle plánu. Americká romantická komedie (2006)

  • ČT 1, 23:05 – thriller Zběsilý útěk - Pistole, která měla navždy zmizet, a zoufalý kriminálník, jehož život závisí na jejím nalezení. Americký thriller (2005)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).