Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Je to i můj život, Osud prince a Kopytem sem, kopytem tam

27. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – Volejbal Brno – VK Karbo Benátky nad Jizerou – Přímý přenos utkání UNIQA extraligy ve volejbalu mužů

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Je to i můj život – Když Sáře a Campbellovi onemocněla dcerka Kate leukémií, život celé rodiny se změnil. A protože nikdo z rodiny není vhodným dárcem, rozhodnou se zachránit život Kate tím, že si „pořídí“ další dítě. A tak se narodila Anna. Dítě ze zkumavky, které rodiče sice milují, ale už od narození slouží jako dodavatel genetického materiálu pro svou starší sestru. Americké drama (2009)

  • STV 2, 20:00 – dokument Osud prince – Zná ho celý svět. Všichni vědí, kdy se narodil, jaké šatičky měl při křtu, kam chodil do škol a kdy se ženil. Je veřejným majetkem, i když si takový osud nevybral. Ale princ je princ. S nástupem všudypřítomných médií je ovšem život populárních osobností tím dál těžší. Francouzský dokument (2012)

cyber-obecný tip

  • ČT 2, 21:55 – drama Kopytem sem, kopytem tam – Pohledný kontrolor Pepe, obtloustlý veterinář Dědek a svérázný provozní technik František jsou nerozluční kamarádi, kteří si za všech okolností užívají života. Jejich (nejen) sexuální dobrodružství pokračují i o dovolené na horách – ovšem jen do doby, kdy Pepe onemocní. Když mladík leží v nemocnici na pozorování, dají si rozjaření kamarádi udělat z legrace krevní testy. Výsledek všechny šokuje: jeden ze vzorků je pozitivní na virus HIV. Československé drama (1988)

  • Prima, 23:25 – krimi thriller Vraždy podle předlohy – Být psychologem se specializací na masové vrahy je velice nebezpečné povolání. Helen se o tom přesvědčila na vlastní kůži. Americký krimi thriller (1995)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.