Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Kramerová versus Kramer, Já nejsem já nebo Sousedé

14. 8. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:00 – komedie Kletba Růžového pantera – Inspektor Clouseau zmizel a francouzská kriminální policie požádá druhého nejlepšího detektiva na světě, aby ho našel. Jenže Dreyfus zmanipuluje počítač kriminálky tak, aby vyhledal nejhoršího detektiva světě… (Curse of the Pink Panther, Velká Británie, USA, 1983)

cif-tip-téma-foto

  • TV Barrandov, 20:15 – seriál Sousedé (1) – Jeden příběh na jeden týden. Nový vztahový seriál, který poběží čtyřikrát týdně a ve kterém nebude nouze o emoce. (Česko, 2017)

Autor: TV Barrandov

Sousedé.

  • JOJ Family, 20:20 – komedie Já nejsem já – Námět Václava Nývlta těží z častého nesplnitelného přání mnoha lidí, kteří by v nejrůznějších situacích ze všeho nejraději byli někým jiným. Dvěma hrdinům filmového příběhu, slušnému, leč sucharskému inženýru Zárubovi, a sňatkovému podvodníkovi Majerovi, se toto přání splní. (Československo, 1985)

  • ČT2, 21:45 – drama Kramerová versus Kramer – Příběh úspěšného reklamního pracovníka Teda Kramera, který po nečekaném odchodu manželky zůstává sám se svým sedmiletým synem, vznikl podle stejnojmenného románu Averyho Cormana přeloženého i do češtiny. Svojí tematikou se přesně strefilo do ožehavých problémů neúplné rodiny a ženské emancipace, jež se v té době řešily snad ve všech médiích. Dustin Hoffman a Meryl Streepová v hlavních rolích slavného amerického filmu vyznamenaného pěti Oscary (1979). (Kramer vs. Kramer, USA, 1979)

  • ČT1, 22:00 – krimi komedie Partie krásného dragouna – Jednoho večera je ve své vile na předměstí zavražděna bohatá soukromnice. Už po krátkém čase začne komisař Zdychynec, který spolupracuje na vyšetřování s policejním radou Vacátkem, ze zločinu podezřívat snoubence své dcery, mladého poručíka od dragounů Rudiho Macháčka. To, že v den vraždy přišel pozdě na taneční zábavu a choval se značně podezřele, není jedinou stopou, která ukazuje přímo na něj. (Československo, 1970)

Partie krásného dragouna.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.