Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Květ pouště, Návštěvníci a Blbý a blbější

9. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Blbý a blbější – Dva spolubydlící hlupáci, kteří si šetří na vysněný obchod s červy, přišli díky smůle a vlastní nešikovnosti o zaměstnání a nyní se vydávají napříč Amerikou, aby odevzdali původní majitelce její ztracený kufřík plný peněz. Nic nevadí, že sami mají prázdné peněženky, ještě prázdnější hlavy a dvojici zloduchů v patách. Americká komedie (1994)

  • Jednotka (RTVS), 20:25 – životopisné drama Květ pouště - Film Květ pouště vznikl podle stejnojmenné autobiografické knihy autorky Waris Dirie, která vyrůstala do svých třinácti let v Somálsku a po útěku do Londýna se stala jednou z nejznámějších světových topmodelek. Když se kniha v roce 1998 objevila na pultech knihkupectví, svět byl šokován. Bývalá modelka vypráví dechberoucí životní příběh, v němž popisuje svou neuvěřitelnou cestu od kočovného života v somálské poušti na nejznámější světová přehlídková mola. Byl to sen a noční můra zároveň. Britsko-německé životopisné drama (2009)

  • ČT 2, 21:55 – fantasy komedie Návštěvníci – Drátěnou košili v pračce nevypereš, aneb současná doba si nedokáže vážit statečných rytířů. Francouzská komedie (1992)

ebf 24 - tip duben

  • ČT art, 23:05 – drama Dědičstvo - Peníze nepáchnou. A takový milion přímo voní. Slovenský televizní film podle povídky Guy de Maupassanta. Slovenské drama (1982)

  • Kino Barrandov, 23:45 – akční dobrodružný film D.O.A.: Na život a na smrt - Čtyři krásné a sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění. Ale brzy se spojí proti zlým silám. Americko-německý akční dobrodružný film (2006)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).