Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Láska nebeská, Návrat do Cold Mountain a 21 gramů

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.
Lukáš Polák 22. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima, 20:15 – romantická komedie Láska nebeská - Láska je všude kolem nás. V předvánočním Londýně se nový premiér zamiluje, jen co vstoupí do úřadu, spisovatel Jamie se kvůli ní učí portugalsky, stárnoucí rocker se pokouší o comeback a jiný zas třeba sní o Claudii Schifferové. Britsko-americká romantická komedie (2003)

  • STV 2, 21:25 – romantické drama Bílá vrána - Patnáctiletý Thomas Mollison by chtěl vyrůstat podobně jako ostatní dospívající chlapci v jeho věku, ale má to těžké. Protože jeho otec je voják, rodina se často stěhuje a plachý chlapec se jen těžko začleňuje do nového prostředí. Jeho život však ještě více ztrpčuje skutečnost, že jeho starší bratr Charlie je autista. Australsko-britské romantické drama získalo šest ocenění Australského filmového institutu a mnoho dalších cen. (2008)

  • Nova Cinema, 21:35 – drama Návrat do Cold Mountain – V Americe zuří válka Severu proti Jihu. Zraněný voják Konfederace se ze strachu o bezpečí své milované vrací skrze válkou zpustošený Jih zpět na její farmu na Cold Mountain. Na každém kroku jeho trnité a strastiplné cesty se setkává s otroky a rebely, odráží útoky vojáků a lovců lidí a nachází nenadálé spojence i nebezpečné nepřátele. Americké drama (2003)

cif20-tip-online-recnici

  • ČT art, 22:25 – krimidrama 21 gramů – Kolik váží lidský život? Americké krimidrama vyznamenané řadou cen. (2003)

  • ČT 1, 23:55 – komedie C. a k. polní maršálek – Vlasta Burian jako hvězda oficírského sboru ve slavné komedii režiséra Karla Lamače. Československá komedie (1930)