Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Láska nebeská, Návrat do Cold Mountain a 21 gramů

22. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima, 20:15 – romantická komedie Láska nebeská - Láska je všude kolem nás. V předvánočním Londýně se nový premiér zamiluje, jen co vstoupí do úřadu, spisovatel Jamie se kvůli ní učí portugalsky, stárnoucí rocker se pokouší o comeback a jiný zas třeba sní o Claudii Schifferové. Britsko-americká romantická komedie (2003)

  • STV 2, 21:25 – romantické drama Bílá vrána - Patnáctiletý Thomas Mollison by chtěl vyrůstat podobně jako ostatní dospívající chlapci v jeho věku, ale má to těžké. Protože jeho otec je voják, rodina se často stěhuje a plachý chlapec se jen těžko začleňuje do nového prostředí. Jeho život však ještě více ztrpčuje skutečnost, že jeho starší bratr Charlie je autista. Australsko-britské romantické drama získalo šest ocenění Australského filmového institutu a mnoho dalších cen. (2008)

  • Nova Cinema, 21:35 – drama Návrat do Cold Mountain – V Americe zuří válka Severu proti Jihu. Zraněný voják Konfederace se ze strachu o bezpečí své milované vrací skrze válkou zpustošený Jih zpět na její farmu na Cold Mountain. Na každém kroku jeho trnité a strastiplné cesty se setkává s otroky a rebely, odráží útoky vojáků a lovců lidí a nachází nenadálé spojence i nebezpečné nepřátele. Americké drama (2003)

Cloud23

  • ČT art, 22:25 – krimidrama 21 gramů – Kolik váží lidský život? Americké krimidrama vyznamenané řadou cen. (2003)

  • ČT 1, 23:55 – komedie C. a k. polní maršálek – Vlasta Burian jako hvězda oficírského sboru ve slavné komedii režiséra Karla Lamače. Československá komedie (1930)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).