Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Lidice, Temné vzpomínky nebo Billy Madison

5. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Billy Madison – rozmařilý syn hotelového magnáta se musí vrátit zpátky do školy a zvládnout znovu všechny třídy. Jinak totiž přijde o otcovu firmu.

  • Joj Family, 20:20 – soutěž Česko Slovensko má talent - porotci Lucie Bílá, Diana Mórová, Jakub Prachař a Jaro Slávik vyberou ty nejtalentovanější umělce a artisty z České a Slovenské republiky.

  • Jednotka 20:25 – drama Lidice – příběh Lidic je příběhem obyčejných lidí, kteří se absurdní shodou náhod připletli do cesty dějinám. Podle scénáře Zdeňka Mahlera, oceněného cenou Sazky v r. 2007, nabízí pohled na tragický osud Lidic za 2. světové války z neobvyklé perspektivy. Přibližuje osudy obyvatel Lidic skrz mezilidské vztahy, a to zejména lásku, která stojí na začátku celého příběhu.

ICTZ23

  • ČT 2, 21:45 – drama Temné vzpomínky – Joe Scot je pohasínající hollywoodská hvězda. Sex, drogy a sláva jsou mu vlastní a jeho život se stává prázdným a bezpředmětným. Jednoho dne mu zavolá jeho matka z Anglie a Joe se od ní dozvídá o smrti svého nejlepšího kamaráda z dětství. Díky tragédii je konfrontován s duchem minulosti, který ho nepřestává pronásledovat, a v myšlenkách se vrací do Anglie 70. let, kde tehdy žil.

  • Nova Cinema, 21:50 – akční Dostaňte agenty Bruce a Lloyda – když výzkumníci americké tajné služby Bruce a Lloyd, kteří pracují na nejmodernějších vynálezech pro špičkové agenty, vytvoří jedinečný „neviditelný plášť“, hned jim ho někdo ukradne. Nezbývá jim, než se vydat do terénu a najít ho dřív, než bude pozdě…

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.