Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Něco na té Mary je, Tombstone a Jak se krotí krokodýli

20. 6. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 20th Century Fox
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT Sport, 20:00 – fotbal: Slovensko – Anglie – Přímý přenos utkání základní skupiny evropského fotbalového šampionátu z Saint-Étienne komentují Vlastimil Vlášek a Pavel Karoch. 

  • Prima Max, 20:15 – komedie Bláznivá svoboda – Tommy právě opouští vězení připravený na druhou šanci. Nastěhuje se ke své sestře Viki, která mu také nahrazuje matku, a jejímu cynickému manželovi. Ve snaze začít nový život přijme podřadnou práci a nechá se dokonce i využívat svou expřítelkyní… (Crazy on the Outside, USA, 2010; hrají: Tim Allen a Sigourney Weaver)

  • Nova, 20:20 – komedie Jak se krotí krokodýli – Tatínek Luboš, který pracuje v Alpách jako záchranář, přijíždí domů do Prahy mnohem dřív, než původně slíbil. Jeho osmiletá dcera Amálka je nadšena, a tak odmítne jet na školu v přírodě. Luboš se vypraví do školy, aby Amálku omluvil, ale dopadne to tak, že nakonec jede do Vysokých Tater s celou třídou jako zdravotní doprovod… (Česko, 2006; režie a scénář: Marie Poledňáková; hrají: Miroslav Etzler, Ingrid Timková, Jiří Mádl)

Cloud23

  • Prima Max, 22:20 – romantická komedie Něco na té Mary je – Láska k hezké, chytré, milé a bohaté Mary je nevyhnutelná. Ted o ní snil už na střední škole, a i když mu rovnátka na kráse zrovna nepřidala, vybrala si Mary jako doprovod na maturitní ples právě jeho. Jenže Ted má vedle obludných rovnátek i obludnou smůlu. Po sérii trapasů, které jej potkaly v předvečer té velké události u Mary doma, se rozhodl svou vyvolenou raději už nikdy nespatřit. Uběhlo však třináct let a jeho srdce je stále zraněné nenaplněnou láskou. (There’s Something About Mary, USA, 1998; hrají: Cameron Diaz, Matt Dillon, Ben Stiller)

  • Nova Cinema, 22:30 – western Tombstone – Každé město má svou historii, ale Tombstone se stalo legendou. Do arizonského města Tombstone, útočiště těch největších desperátů Divokého západu, přichází soudce Wyatt Earp, aby zde spolu se svými dvěma bratry a jejich rodinami začal nový život. Earp nechce zasahovat do záležitostí města, ale vlivem okolností je vtažen do krvavé přestřelky se zločinci. (Tombstone, USA, 1993; hrají: Kurt Russell, Val Kilmer)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).