Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Nowhere Boy, Grošák a Mapa lidského srdce

3. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Jednotka (RTVS), 20:20 – životopisné hudební drama Nowhere Boy – Příběh problémového dětství a dospívání Johna Lennona. Britské životopisné hudební drama (2009).

  • ČT2, 22:25 – western Grošák – Matt bojuje s přesilou banditů o navrácení majetku. Americký western (1966).

  • Prima COOL, 23:15 – komedie Soukromá škola – Christiane je studentkou prestižní soukromé dívčí školy. Vše se zkomplikuje ve chvíli, kdy se zamiluje do Jima z nedaleké chlapecké koleje. Americká komedie (1983).

KL22 hlasovani

  • Nova Cinema, 23:35 – komedie Rocker – Chris ‚Izzy‘ Cole se narodil pro rock. Přes den pracuje jako opravář kopírek a po večerech zpívá s revivalovou kapelou, která napodobuje slavnou skupinu Steel Dragon. Jednoho dne dostává nečekanou nabídku. Zavolá mu manažer skutečných Steel Dragonů, který viděl Chrise na videozáznamu z jeho vystoupení a nabídne mu, aby přijal místo po odcházejícím zpěvákovi jejich skupiny. Americká komedie (2001).

  • Prima, 23:40 – dobrodružné drama Mapa lidského srdce – Neuvěřitelný příběh lásky eskymáckého mladíka, který překlenul léta, oceány i nebezpečí 2. světové války, aby našel svou dětskou lásku, míšenku Albertine. Nakonec však zjišťuje, že jejich kultury jsou naprosto odlišné. Kanadsko-francouzské dobrodružné drama (1993).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.