Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Pošli to dál, Kupec benátský a Krátký film o zabíjení

10. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 19:00 – Česko – Kanada – Přímý přenos utkání Memoriálu Ivana Hlinky hokejistů do 18 let z Břeclavi.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantické drama Pošli to dál – Když dostane dvanáctiletý Trevor ve škole úkol, jak učinit tento svět lepším, vymyslí schéma unikátního projektu. Když on pomůže třem lidem a oni dalším třem, za chvíli se počet šťastných lidí zmnohonásobí a třeba se svět opravdu změní. Zdá se, že vše funguje. Ovšem jen do doby, než se v důsledku toho nezmění jeho vlastní svět. Americké romantické drama (2000)

  • ČT 2, 21:50 – drama Kupec benátský - Adaptace slavné hry Williama Shakespeara. Britsko-americké drama (2004)

CIF22

  • ČT art, 23:05 – drama Krátký film o zabíjení - Nezabiješ. Příběh na motivy starozákonního Desatera, inspirovaný soudním případem. Polské drama (1987)

  • Prima, 23:40 – thriller a drama Téměř bez šance - Absolventky střední školy jsou při výletu do Thajska obžalovány z pašování drog a uvězněny na třicet tři let. Jejich případu se ujímá právník Hank, který v Thajsku žije. Americký thriller a drama (1999)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.